Znamy obsadę aktorskiej wersji Króla Lwa!

Znamy obsadę aktorskiej wersji Króla Lwa!

Prosimy nie regulować odbiorników - aktorska wersja Króla Lwa naprawdę powstaje. Kultowy film animowany po 25 latach znowu trafi do kin, tym razem jako remake. Znamy dokładną datę premiery i aktorów, którzy użyczą swoich wizerunków w filmie.


Remake Króla Lwa będzie odwzorowywał historię pierwowzoru w skali 1:1. Reżyserem remake'u jest Jon Favreau, który z sukcesem wyreżyserował już takie tytuły jak: Iron Man, Iron Man 2 czy Księga Dżungli. W produkcji usłyszymy piosenki znane z pierwowzoru, choć nie zabraknie nowych kompozycji. Za ścieżkę dźwiękową będzie odpowiedzialny znany i ceniony Hans Zimmer.

Aktorzy w filmie nie wystąpią w swojej całej okazałości - wszak trudno wyobrazić sobie Króla Lwa, w którym Simba jest przebranym za małe lwiątko człowiekiem. Aktorzy użyczą głosu bajkowym zwierzętom, poniżej znajduje się grafika, która odsłania karty obsady aktorskiej:W obsadzie filmu znajduje się wiele mocnych nazwisk. Największą uwagę przykuwają Donald Glover jako Simba oraz Beyonce, która wcieli się w rolę Nali. Film w kinach pojawi się 19 lipca 2019 roku, czyli 25 lat po premierze oryginalnego "Króla Lwa".

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.