Znamy datę sprzedaży biletów na PGL Major Kraków!

Znamy datę sprzedaży biletów na PGL Major Kraków!

Niedawno byliśmy świadkami ogłoszenia kolejnego turnieju rangi major. Po raz trzeci w historii odbędzie się on w Polsce, a po raz pierwszy w Krakowie. Lipcowe wydarzenie już stosunkowo niedługo, więc organizator w roli PGL postanowił powoli ujawniać interesujące szczegóły.


Sześć dni temu internet obiegła wieść, że w dniach 21-23 lipca bieżącego roku w Krakowie odbędzie się kolejny turniej rangi major organizowany przez PGL. To już trzecia taka impreza w naszym kraju - poprzednie miały miejsce w Katowicach w 2014 i 2015 roku. Fani od razu zaczęli dopytywać o szczegóły związane chociażby ze sprzedażą biletów, czy ich ceną.PGL w roli organizatora postanowił jednak zbadać cierpliwość zainteresowanych i nie zdradzać natychmiast wszystkich szczegółów. Dopiero dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych poznaliśmy ogólną odpowiedź na jedno z wyżej wymienionych pytań. Dowiedzieliśmy się, że sprzedaży biletów spodziewać możemy się nie później jak w połowie kwietnia.Na więcej informacji będziemy musieli jednak jeszcze trochę poczekać. Cena biletów zostanie ujawniona zapewne w przeciągu kilku dni, natomiast jeśli chodzi o harmonogram PGL Major Kraków to zapewne poznamy go dopiero bliżej startu całego przedsięwzięcia.

 

SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ NA TEMAT DRUŻYNY VIRTUS.PRO W NASZYM QUIZIE!Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.