Zmienione zasady otwierania paczek FUT w FIFIE 19!

Zmienione zasady otwierania paczek FUT w FIFIE 19!

Do premiery kolejnej odsłony FIFY pozostało już naprawdę niewiele czasu, bo zadebiutuje ona już 28 września. To oznacza, że twórcy będą coraz częściej odkrywać karty.


No właśnie, FIFA 19 zaproponuje nam zmiany w kwestii odkrywania paczek z kartami FUT. W nadchodzącej odsłonie cyklu twórcy gry wyjawią, jakie szanse będziemy mieli na zdobycie danej karty w poszczególnych paczkach dostępnych w trybie FIFA Ultimate Team. Taką informacją podzielił się Daryl Holt - wiceprezes EA Sports.Użytkownicy, którzy będą się mierzyć w trybie FUT w FIFIE 19 będą mieli pogląd na to, jak duże procentowo szanse mają na zdobycie danej karty. Nie wiadomo jednak, czy będą to procentowe współczynniki zdobycia konkretnej karty czy też jej poziomu rzadkości. Może to jednak zdecydowanie dodać uroku i emocji przy otwieraniu kolejnych paczek.

Paczki FUT w FIFIE przez niektórych mogą być traktowane jako lootboksy, które uważane są nawet za hazard, na co odpowiedział Daryl Holt takimi słowami:
Po pierwsze, nie uznajemy wprowadzanych przez nas mechanizmów jako hazardowych aspektów, ponieważ paczki nie mają żadnej rzeczywistej wartości w prawdziwej walucie. Dochodzi do tego fakt, że zdajesz sobie sprawę z tego, co możesz otrzymać z pakietu, decydując się na jego zakup

Jesteśmy ciekawi, jaki wpływ na rozgrywkę będą miały zmiany wprowadzone w najnowszej odsłonie cyklu FIFA. Na szczęście przekonamy się o tym już całkiem niedługo!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.