Instagram na przeglądarce z dużymi zmianami!

Instagram na przeglądarce z dużymi zmianami!

Instagram to aplikacja, która kilka lat temu umożliwiła dzielenie się ciekawymi zdjęciami ze światem. Dziś dla wielu osób stanowi miejsce pracy - stale wprowadzane są więc zmiany, które znacząco ją ułatwiają. Przyjrzyjmy się kolejnym z nich!


Od 10 kwietnia wszyscy użytkownicy mogą wysyłać wiadomości nie tylko w aplikacji - jest to możliwe również przez przeglądarkę. Dla osób działających w Internecie może to być niezwykle przydatna funkcja, ponieważ w końcu będa mogły kontrolować wszystkie konwersacje na jednym urządzeniu, a najczęściej zapytania o kolejne współprace pojawiają się właśnie w Direct. Poza tym warto przypomnieć sobie Instagrama z dawnych lat, który komunikację między ludźmi oferował tylko w komentarzach do zdjęć. Wszystkie wprowadzone od tamtego czasu udogodnienia są więc zdecydowanie pozytywnymi działaniami skierowanymi na użytkownika.Kolejna zmiana ma miejsce w obrębie niesamowicie popularnych podczas kwarantanny transmisjach Instagram Live dostępnych do tej pory tylko na urządzeniach mobilnych. Od niedawna można oglądać je również korzystając z przeglądarki. Pomaga to przede wszystkim śledzić na bieżąco zarówno wideo jak i przesłane komentarze, co stanowiło utrudnienie na małym ekranie smartfona.Co ważne - Instagram w trybie desktopowym pozwala oglądać relacje live, nie samemu je tworzyć. Dla niektórych użytkowników może być to utrudnienie, jednak na pewno warto czekać - możliwe, że doczekamy się i takiej funkcji.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.