Złota Piątka - 22.02.2017

Złota Piątka - 22.02.2017

Witamy ponownie w Złotej Piątce, gdzie standardowo polecimy Wam 5 filmów, które powinniście obejrzeć. Na pewno znajdziecie tu coś dla siebie, panie odsyłamy do Red Lipstick Monster, a panów do 5 sposobów na... Szczegóły znajdziecie poniżej. Zaczynajmy!


ZŁOTA PIĄTKA


Na początek dzisiejszej listy mamy dla Was krótki odcinek od MaturaToBzdura. Poszukiwacz, który ponownie wcieli się w rolę prowadzącego, wyszedł na miasto w celu poznania odpowiedzi na kilka pytań, takich jak: kto jest autorem Pana Wołodyjowskiego, jakiej narodowości jest Lem i jak ma imię oraz co to jest orbita.

Jak wcześniej wspomnieliśmy mamy tu coś dla Pań, a mianowicie test nowych markerów do ust od Golden Rose na kanale Red Lipstick Monster. Opowie jak je nakładać, a także o ich nietypowej, jak dla wielu szminek, czy pomadek specyfice. Podzieli się też swoją ciekawą historią związaną z testowaniem tych markerów na skórze.

Ściśle Tajemniczy Film - tak Krzysztof Gonciarz zatytułował swojego najnowszego vloga. Jak pewnie się domyślacie szykuje on nowy projekt, ale nie chce zdradzić dokładnie, co to będzie. Jak sam podkreśla kroją się fajne filmy i możecie tylko domyślać się o co chodzi. Z tego powodu do Japonii przyjechał jego znajomy Krzysiek, który oznajmił, że zajmuje się magią montażu.

Jak co środę mamy dla Was najnowszy odcinek od 5 sposobów na... We wstępnie mówiliśmy o czymś dla chłopaków, a mieliśmy tu na myśli patenty na urządzenie domowej siłowni w piwnicy. Nie zabraknie w niej poręczy do pompek czy domowego wyciągu. Ciekawym pomysłem będzie wykonanie lin treningowych używanych głównie w sportach walki lub crossficie.

Na koniec dzisiejszego zestawienia odsyłamy Was do Kubsona, gdzie pojawił się kolejny odcinek z Garrys Moda z trybu Prop Hunt. Tym razem nieco skromniejsza ekipa, w której skład wchodzą Ignacy, Bladii i Admiros. Nie zabraknie ciekawych historyjek, a także nietypowej zagadki Ignacego. Koniecznie jej wysłuchajcie i spróbujcie sami na nią odpowiedzieć.

To by było na tyle. Zapraszamy Was już jutro po 21. na kolejne zestawienie 5 filmów, które musicie obejrzeć. Tymczasem my życzymy miłego wieczoru i wytrwałości w nadchodzącym dniu.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.