Złota Piątka - 21.02.2017

Złota Piątka - 21.02.2017

Witamy ponownie w Złotej Piątce, gdzie przedstawimy Wam 5 filmów, które warto obejrzeć. Dziś Boxdel ponownie wypowie się na temat ZWG, Alien przekaże Wam coś ważnego, a Smav pokaże relację z kolejnego dnia na TereFeriach. Więcej o tym poniżej.


ZŁOTA PIĄTKA


Na sam początek polecamy obejrzeć odcinek od Boxdela, w którym ponownie wypowie się na temat zachowania ZWG. Jak sam twierdzi, Grzechu ponownie zachował się podle i oszukał swoich widzów. Mówi, że promuje on strony, tylko i wyłącznie w celach zarobkowych w dość głupi sposób. Jeżeli jesteście ciekawi, co jeszcze ma do powiedzenia, to koniecznie obejrzyjcie poniższy materiał.

W dzisiejszym nieco dłuższym vlogu Alien opowie o swoich dotychczasowych problemach. Wypowie się na temat autentyczności na nagraniach, a także o swoim zachowaniu poza nimi. Dodatkowo podziękuje swoim widzom za wsparcie, wierząc że zostaną z nim na dłużej. Przede wszystkim prosi o zrozumienie i wsparcie.

Smav wraz z ekipą Terefere zapraszają na kolejny odcinek z TereFerii z drugiego turnusu. Odwiedzą w nim lodowisko, gdzie pochwalą się swoimi umiejętnościami jazdy na łyżwach, przy tym świetnie się bawiąc. Odwiedzą jedną z większych górskich zjeżdżalni, a także zabawią się z helem, który całkowicie zmieni ich głos.

Koniecznie zobaczcie relację Dominika Futbolove z wyjazdu do Paryża na mecz Ligi Mistrzów Paris Saint-Germain z Barceloną, który odbył się tydzień temu. Wyjazd umożliwiła mu firma Heineken, w której konkursie każdy ma szansę tam pojechać. Oprowadzi Was po stadionie, a także pokaże, co robił w wolnym czasie przed meczem.

Na koniec dzisiejszej listy odsyłamy Was do Kolegi Ignacego, który nietypowo rozpoczął swój odcinek z Garrys Moda z ekipą. Nietypowo, bo nawiązał on do Overwatcha, gdzie po skończonym meczu przedstawiane są najlepsze zagrania. Sprawdźcie, czy ta kryjówka poprowadziła go do zwycięstwa, a także jak daleko posunęli się jego przyjaciele.

To by było na tyle. Zapraszamy Was już jutro po 21. na kolejne zestawienie 5 filmów, które musicie obejrzeć. Tymczasem my życzymy miłego wieczoru i wytrwałości w nadchodzącym dniu.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.