Złota Piątka – 20.02.2017

Złota Piątka – 20.02.2017

Witajcie! Kolejny poniedziałek za nami, jak go spędziliście? Czy było aż tak źle? Ważne jest to, że się skończył, a co za tym idzie jesteśmy bliżej weekendu. Przed nim jednak natkniemy się na tłusty czwartek! Przejdźmy jednak do dzisiejszego zestawienia złotej piątki, zobaczmy co nam przyniesie ciekawego.


ZŁOTA PIĄTKA


Na sam początek zapraszamy do dziewczyn z kanału Szparagi! Przedstawią Wam sytuacje, w których internet przybiera żywą formę w postaci człowieka, musicie koniecznie zobaczyć co się wtedy dzieje lub bardziej realistycznie, co by było gdyby faktycznie tak się stało.

Tak jest! Doczekaliśmy się drugiej części "Zapytaj Multiego" w formie znanego wszystkim starszym widzom Niby Vloga, który gościł kiedyś na kanale Michała. Najwyraźniej reaktywacja starej serii bardzo dobrze została odebrana przez widzów i twórca postanowił nagrać kolejny odcinek, w którym odpowiada na pytania od widzów. Sprawdźcie czy Wasze pytania pojawiły się w odcinku.

Tłusty czwartek za pasem! Miejmy nadzieję, że jesteście gotowi na zjedzenie soczystego pączka. Pomijając fakt, że poza tym dniem także można to zrobić. Sprytne Babki pokażą Wam nieco inne sposoby na świętowanie tego dnia. Coś kreatywnego i własnego na pewno przypadnie każdemu do gustu i zapadnie w pamięci, trzeba oderwać się od tradycji i pokombinować coś własną wyobraźnią.

Film przeznaczony do obu płci. Na odcinku przejdziemy przez cały dzień, począwszy od poranka do wieczora, jako idealnym dniem dla kobiety i mężczyzny. Sprawdźcie sami jak poszczególna płeć odczuwa każdą z przedstawionych sytuacji oraz co jest najważniejsze dla nich.

Kolejny fabularny odcinek z gry GTA V od Gimpera. Zobaczcie z jaką misją tym razem będzie musiał zmierzyć się Tomek. Początek filmu zaczyna się dość drastycznie, a mianowicie sceną, w której syn postaci w grze przejeżdża go rowerem, wygląda to dość komicznie. Sprawdźcie sami!

Dzięki za dziś! Nie zapomnijcie o tłustym czwartku i pamiętajcie, aby jeść z umiarem. Do zobaczenia jutro o tej samej porze.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.