Złota Piątka – 19.02.2017

Złota Piątka – 19.02.2017

Witajcie! Kolejny tydzień za nami, następny przed nami. Ostatnio chyba sporo się działo, w prawdziwym życiu jak i w świecie internetowym. Mowa tutaj o Walentynkach i oczywiście zmianach jakie Youtube planuje z wyglądem. Widzieliście? Jeżeli nie, kliknijcie tutaj, aby przejść do naszego artykułu.


ZŁOTA PIĄTKA


Jak wiecie po GTA San Andreas przyszedł czas na nieco nowszą produkcję Rockstar Games. Mowa oczywiście tutaj o GTA V, Gimper przenosi się w fabularny świat tej właśnie produkcji. Dziś na naszych ekranach zobaczymy znaną już wszystkim miłośnikom oraz fanom tej gry scenę z psami, które lekko poniosło. Sprawdźcie sami!

Gonciarz w dzisiejszym daily vlogu przywitał nas piosenką, którą słyszy już od jakiegoś czasu w czwartkowe wieczory. Zobaczcie i oceńcie jak wyszło mu to wykonanie, poza tym Krzysztof jeszcze nie wyzdrowiał więc życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia. Chociaż prawdę mówiąc, po filmie prawie tego nie widać. Resztę musicie obejrzeć sami!

Jest to już druga część wywiadu z Jackiem Santorskim. Jeżeli nie widzieliście pierwszej części to zapraszamy. Możecie na nią najszybciej przejść klikając w zakładkę z informacjami. Tak więc ciąg dalszy pytań zadawanych przez Łukasza w swojej dwudziestometrowej, kwadratowej kawalerce trwa!

Tak, tak, tak! Izak i Overwatch, w serii w której wciela się w tak zwanego detektywa Izaka i łapie niegrzecznych graczy na scenie gamingowej w grze CS:GO, którzy używają jakichkolwiek wspomagaczy. W pierwszej połowie filmiku zostaje złapany już pierwszy cheater, a co z drugą połową? Zobaczcie koniecznie sami!

Hmmm dziewczyny, chyba nie do wszystkiego się przyznajecie, mimo tego, że i tak to robicie? Zapraszamy na filmik od Blogodynki, która przedstawi na światło dziennie rzeczy, robione przez płeć piękną, ale nie za bardzo przyznające się do tego.

To tyle na dziś, jeżeli są tu z nami jakieś otwarte dziewczyny to niech odniosą się do ostatniego filmu w dzisiejszym zestawieniu złotej piątki. Tymczasem, żegnamy się z Wami i widzimy się jutro o tej samej porze.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.