Złota Piątka - 03.02.2017

Złota Piątka - 03.02.2017

W końcu nadszedł ten długo wyczekiwany przez większość dzień, czyli piątek. Jakie są Wasze plany na weekend? Jeśli nie macie zbyt wielu pomysłów, to polecamy zrelaksować się przy YouTube, a dzisiejsze zestawienie Złotej Piątki ułatwi wybranie czegoś dla siebie. Zaczynajmy!


ZŁOTA PIĄTKA


Dzisiejszą listę otwiera odcinek od Boxdela, w którym przekazuje Wam kolejnego newsa ze świata internetu. Tym razem na plan główny weźmie sprzedaż laptopa gamingowego za 10zł. Koniecznie wysłuchajcie, co ma do powiedzenia w tej sprawie, a także zapraszamy Was do zapoznania się z naszym artykułem na ten temat.

Każdy ma swoją bajkę dzieciństwa, którą mógłby oglądać do znudzenia. Często podczas niego zauważamy coś, co przedtem umknęło naszej uwadze, a mamy tu na myśli wszelakie błędy twórców. Cyprian wrzucił dziś na swój kanał odcinek, gdzie przedstawia wcześniej wspomniane pomyłki, w znanym każdemu - Shrekowi. Spostrzegliście je wcześniej?

Dla wielu fanów Roja nadszedł ten najsmutniejszy moment, czyli zakończenie gry, która cieszyła się wielkim powodzeniem na jego kanale. Mowa tu oczywiście o tegorocznej premierze, świetnym horrorze z wspaniałym komentarzem Patryka , czyli Resident Evil VII. Na tą grę i odcinki z niej czekano z niecierpliwością, dlatego koniecznie zobaczcie, jak Rojson w pięknym stylu zakańcza tą niezwykłą przygodę.

Wczoraj na kanale Remka ponownie mieliśmy okazję obejrzeć, jak montuję drugą część vloga z wyprawy na Rajd Dakar. Dla tych których na nim nie było mamy dobrą wiadomość. Dziś na YouTube trafił owy filmik, w którym ponownie ukazuje uroki Ameryki Południowej, a także opowiada o swoich przygodach związanych z tą wycieczką.

Na koniec tej Złotej Piątki przygotowaliśmy dla Was odcinek z piątego i ostatniego dnia na TereFeriach od Smava wraz z ekipą. Wybiorą się do miasta, w celu kupienia jakiś pamiątek oraz do pobliskiej knajpki. Po za tym wyprawią urodziny jednej z uczestniczek obozu, a także zagrają w kalambury i inne gry. Na koniec dnia spędzą swoje ostatnie chwile na wspólnym ognisku.

To by było na tyle. Zapraszamy Was już jutro po 21. na kolejne zestawienie 5 filmów, które musicie obejrzeć. Tymczasem my życzymy miłego wieczoru i wytrwałości w nadchodzącym dniu.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.