Włamanie do domu Isamu - YouTuber opublikował nagranie

Włamanie do domu Isamu - YouTuber opublikował nagranie

Nierzadko w telewizji czy Internecie słyszymy o włamaniach zakończonych powodzeniem lub udaremnieniem zamiarów przestępcy, jednak nikt nie spodziewał się, że taka sytuacja będzie miała miejsce w życiu popularnego YouTubera.


Isamu, czyli Szymon Kasprzyk w ostatnim czasie podzielił się ze swoimi widzami zaskakującym materiałem wideo. W filmie zapewnił widzów, że wszystko o czym mówi to prawda i szczegółowo przy udziale LTN-a, czyli Marcina Krzemińskiego opisał sytuację.Przed pierwszą w nocy do domu twórcy wszedł nieznajomy – w późniejszym czasie posłużył się wymówką, że jego zamiarem była rozmowa z ojcem Isamu. W domu przebywał wciąż czujny LTN, który od razu zauważył, że lampa działająca na ruch przez chwilę była zapalona. Szybko poszedł sprawdzić co się dzieje i ku jego zdziwieniu włamywacz chował się w kącie, gdzie i tak był bardzo widoczny. Zachowując spokój, Marcin Krzemiński postanowił udawać, że prowadzi rozmowę telefoniczną, a  w tym czasie zawiadomił pomoc.

Isamu na koniec materiału przestrzega wszystkich oglądających film żeby zawsze zamykali drzwi i uważali, bo może ich spotkać coś podobnego. Podkreśla również, że dzięki czujności LTN-a wszystko skończyło się dobrze, a przestępcę zabrała policja. Można zauważyć, że twórca jest bardzo poruszony całą sytuacją i na pewno warto wziąć sobie do serca jego apel.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.