ŻiŻej odpowiada na materiał Dissblastera w sprawie

ŻiŻej odpowiada na materiał Dissblastera w sprawie "ustawionej walki KSW"

Na początku tego tygodnia informowaliśmy was o sprawie dotyczącej jednego z filmów ŻiŻeja na temat rzekomo ustawionej walki na gali KSW 39. Odpowiedź do tego materiału nagrał Dissblaster, który bez skrupułów wypunktował teorię Daniela. Teraz DeeJayPallaside wszystko wyjaśnia!
"WALKA PODCZAS KSW 39 ZOSTAŁA USTAWIONA?!" - film ŻiŻeja z 28 maja wzbudził w użytkownikach wiele kontrowersji. Jedni zgodzili się z teorią YouTubera dot. walki Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego z Rameau Sokoudjou, a inni wręcz ją wyśmiali. Jedną z osób, która postąpiła tak a nie inaczej był sam Dissblaster - twórca kanału Footroll. To on opublikował na kanale Sport.pl materiał, w którym dokładnie wypunktował najmniejszy szczegół tego, co wcześniej powiedział Daniel. Oba filmy YouTuberów wraz z naszym wyjaśnieniem znajdziecie w poprzednim artykule, do którego przejdziecie klikając tutaj.

Dziś o 6:30 na kanale DeeJayPallaside pojawiło się wideo, w którym ŻiŻej wyjaśnia to co powiedział Dissblaster i konfrontuje to z własną opinią na temat walki KSW. Mówi on, że Maciek podszedł do tematu w sposób prześmiewczy, a nie skupił się na tym, że teoria na temat ustawionej walki KSW jest jego prywatną opinią. Zobaczcie to sami:


Co o tym wszystkim sądzicie? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.