Żiżej wypuszcza swoją książkę pt.

Żiżej wypuszcza swoją książkę pt. "Paranormal"

"Paranormal" to debiutancka książka Żiżeja. Będzie się na nią składać 20 autonomicznych opowiadań o tematyce horroru. Wysyłka zamówień przedpremierowych rozpocznie się 22 czerwca.


O tajemniczym projekcie Daniela Pawlaka można było usłyszeć już kilka miesięcy temu. Jednak dopiero teraz twórca wyjaśnił szczegóły tego, nad czym ostatnio pracował. Książka będąca jego "dziełem życia" nosi nazwę "Paranormal" i stanowi zbiór dwudziestu interaktywnych oraz autonomicznych opowiadań należących do gatunku horroru.Jak jednak zdradził influencer, to nie wszystko. W książce znajdzie się szereg kodów QR kierujących do specjalnie przygotowanych zagadek. Osoby, które rozwiążą je wszystkie będą miały szansę na wygranie 5000 złotych.

Wygląd wnętrza książki z kodem QR l Źródło: zizej.pl


Zamówienie książki w wersji przedpremierowej poskutkuje także otrzymaniem zestawu gadżetów w postaci notesu, długopisu, podpisanego zdjęcia, podpisu na książce z dedykacją oraz mrocznego pudełka. Całość została wyceniona na 66,99 złotych.

Zestaw przedpremierowy książki "Paranormal" l Źródło: zizej.pl


Oprócz tekstowej wersji opowiadań, Daniel sam nagrał audiobook, który można zakupić za 35 złotych. Ponadto w sklepie wzbogacić się można o szereg akcesoriów okraszonych logiem "Paranormal" - case (49,99 złotych), kubek (49,99 złotych), naklejkę (1,49 złotych), świeczkę (29,99 złotych), okulary (59,99 złotych), bransoletkę białą lub czarną (19,99 złotych) oraz torbę/plecak (49,99 złotych).

Gadżety powiązane z książką "Paranormal" l Źródło: zizej.pl


Wysyłka zamówień przedpremierowych książki "Paranormal" rozpocznie się 22 czerwca.

 

Co sądzicie o książce Żiżeja? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.