Tak Ziemniak spędza czas podczas swojej kolejnej podróży!

Tak Ziemniak spędza czas podczas swojej kolejnej podróży!

Filmy podróżnicze na polskiej scenie YouTube cieszą się sporą popularnością - zwłaszcza jeśli konkretne miejsca są przez danego twórcę przedstawiane naprawdę ciekawie oraz jeśli on sam jest w stanie zjednać sobie widownię. Niewątpliwie jednym z tych YouTuberów jest Ziemniak, który co jakiś czas wyjeżdża w naprawdę ciekawe rejony świata, a przy okazji nagrywa z tych wycieczek ciekawe filmy.
U Piotrka obserwować mogliśmy chociażby z tak niecodziennych miejscówek jak Czarnobyl - seria z tego wyjazdu cieszyła się naprawdę ogromnym zainteresowaniem - a także z bardziej odległych miejsc jak Zanzibar. Niedawno także twórca postanowił wybrać się do Grecji. Teraz dla odróżnienia przyszedł czas nieco bardziej europejskie klimaty - kierunek Berlin. Pierwszy materiał jakie pojawił się z najnowszej wyprawy w całości nagrany był w Polsce. Możemy na nim chociażby zobaczyć podróż Ziemniaka z Krakowa do Warszawy, jego pobyt w stolicy oraz spotkania z naprawdę ciekawymi ludźmi.Kolejny film to już podróż do stolicy Niemiec. Piotrek podróżował do Berlina pociągiem w pierwszej klasie i nie obyło się oczywiście bez zaprezentowania jakie korzyści płyną z zdecydowania się właśnie na taką opcję. Po dotarciu na miejsce twórca ukazał swoim widzom nieco widoków w Berlinie, wspiął się na wysoką wieżę telewizyjną oraz zakwaterował się w hotelu. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji oglądać dotychczasowych filmów z podróży Ziemniaka to serdecznie zapraszamy poniżej.Podróż Piotrka ma oczywiście swój konkretny cel - został on zaproszony na specjalną imprezę organizowaną przez pewnych twórców sprzętu komputerowego. Następny film prezentuje już właśnie samo wydarzenie. 

Co sądzicie o kolejnym wyjeździe Ziemniaka? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.