Zbuku vs. Kamerzysta - znany raper postanowił odwiedzić YouTubera

Zbuku vs. Kamerzysta - znany raper postanowił odwiedzić YouTubera

Pomiędzy znanymi raperami, a YouTuberami, którzy próbują swoich sił w rapie, co jakiś czas dochodzi do spięć. Najczęściej mają one jednak charakter wymiany kilku nieprzyjemnych słów. Wczorajsza sytuacja mogła skończyć się znacznie inaczej. 


Kamerzysta Kruszwila już wiele tygodni temu, zaraz po konflikcie z jego byłym producentem, został wyzwany w internecie przez Zbuka. Znany raper postanowił wyśmiać YouTubera, który szybko odpowiedział i stwierdził, że Zbuku na siłę chce wywołać konflikt. Sytuacja na pewien czas się uspokoiła, aż do ostatnich dni, kiedy Kamerzysta zajął się promocją nadchodzącej płyty pt. "Afirmacja".

Przy okazji koncertu w Szczecinie, Zbuku postanowił zakończyć trwający tygodniami konflikt z Kamerzystą i odwiedził jego dom. Do sieci trafiło nagranie, w którym znany raper puka do drzwi YouTubera w nocy, a następnie słyszy jego odpowiedź. Zbuku poinformował, że Kamerzysta nie odważył się wyjść i dodatkowo postanowił zadzwonić na policję.Kamerzysta dziś w nocy na Instagram Story opublikował swoją odpowiedź dotyczącą tego co się wydarzyło. Według YouTubera, raper przyjechał z trzema innymi osobami i o trzeciej w nocy zaczął pukać do domu, w którym była jego rodzina. Właśnie dlatego Kamerzysta postanowił nie wychodzić i zadzwonić po policję. Twórca mówi:
Zbuku, szczerze? Nie dziwię się, że cała scena ma z ciebie bekę. Przyjeżdżasz do typa z obstawą. Przyjeżdżacie w czwórkę do jednego typa o trzeciej w nocy. Nie przyjechałeś sam, było was czterech. Sprawdziłem na kamerach, zanim podszedłem do drzwi. Udajesz pajaca, że przyjechałeś sam. Czy tak zachowuje się ulica? To o czym rapujesz, czy to są zasady ulicy? Że przyjeżdżacie w czwórkę do jednego typa i na*****cie mu w drzwi, gdzie ja jestem sam z rodziną? Są same kobiety, a wy mówicie, że wy*****cie drzwi? Co ja miałem k**** zrobić? Oczywiście, że zadzwoniłem po psy. I każda dorosła osoba, która ma za grosz rozsądku, też zadzwoniłaby po psy, bo przejmowałaby się swoją rodziną. Rozumiesz, ch***? Jesteś taki kozak, to dlaczego w dzień nie przyjechałeś? Dla mnie jesteś zwykłym zerem, spie******.

Co sądzicie o tej sytuacji?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.