Ruszyła zbiórka pieniędzy na nagrobek dla YouTubera Froxa

Ruszyła zbiórka pieniędzy na nagrobek dla YouTubera Froxa

Klika dni temu dotarła do nas smutna informacja. Jeden z twórców YouTube - Frox, odszedł z tego świata. Szymon miał 19 lat i od dawna zmagał się z ciężką chorobą.  Film informujący o całej sytuacji, nagrany przez jego bliskiego znajomego szymQa, dotarł do dziesiątek tysięcy osób. Teraz rodzice oraz znajomi Froxa, proszą internautów o wsparcie.


Koledzy Szymona chcąc wesprzeć rodzinę zmarłego twórcy, rozpoczęli akcję, do której chcą zaangażować większych twórców. Przedsięwzięcie wsparł już między innymi DeeJayPallaside, który w swojej transmisji na żywo opowiedział swoim widzom historię Froxa oraz skontaktował się z organizatorami akcji wspierającej rodzinę. Widownia Daniela była świadkami rozmowy, w której proszą oni o wsparcie:
Jest jedna bardzo ważna rzecz, którą my musimy dokonać - dokończyć dzieło. Chodzi o to, że jemu [Froxowi] bardzo zależało na zdobyciu 100 tysięcy subskrypcji i ogólnie chodzi o przycisk. Będziemy z tym uderzać do Google, ale szukamy drogi [...], żeby albo nabić  100 tysięcy subskrypcji, albo poprosić Google o dedykowany przycisk.DeeJayPallaside został poproszony również o przekazanie informacji o akcji dalej, do czego ten się zobowiązał. Daniel poprosił również widzów, aby zasubskrybowali oni kanał Froxa, co duża część oglądających uczyniła.

Rozpoczęta została również zbiórka pieniędzy, które zostaną przeznaczone na nagrobek Froxa. Jego przyjaciele chcą, aby był on taki, jaki na pewno spodobałby się Szymonowi. Ewentualna nadwyżka pieniędzy, które zostaną uzbierane na ten cel, zostanie przekazana jako wsparcie dla rodziny, która znajduje się w trudnej sytuacji - także tej finansowej.

O wszystkim poinformowała Nosia - jedna z administratorek strony Froxa w poście, który możecie przeczytać poniżej:


Pieniądze ze zbiórki wpłyną bezpośrednio na konto mamy YouTubera, więc  mamy pewność, że akcja jest w stu procentach prawdziwa. Jeżeli możecie i macie chęć wesprzeć rodzinę Froxa, możecie przejść na stronę zbiórki, klikając przycisk poniżej:


YouTube kolejny raz pokazuje, jak ważni są w tak wielkiej społeczności  mniejsi twórcy. W kierunku Froxa i jego rodziny płyną liczne słowa otuchy i wyrazy współczucia, a wielu internautów dołączyło do zbiórki. Mamy nadzieję, że uda się dokończyć dzieło Szymona i jego kanał zdobędzie wymarzone 100 tysięcy subskrypcji. Jeżeli chcecie w tym pomóc, kliknijcie tutaj.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl