Zbiórka Magic of Y z kolejnymi świetnymi progami!

Zbiórka Magic of Y z kolejnymi świetnymi progami!

Pierwsza edycja oryginalnych kart magika Y była na pewno sporym osiągnięciem twórcy. Jednak to, co dzisiaj dzieje się na naszych oczach przekracza wszelkie granice i powoduje pewne uczucie dumy, iż polski YouTuber potrafił zebrać ufającą mu rzeszę widzów, którzy postanowili wesprzeć jego wielki projekt, do którego finalizacji został już niecały miesiąc.


Może na początku przypomnijmy sobie o wspomnianej wyżej pierwszej talii kart autorstwa Y. Cofnijmy się zatem praktycznie cały rok wstecz, do września ubiegłego roku. Wtedy bowiem na portalu polakpotrafi.pl ufundowany został projekt "Karty Y - sygnowana talia kart Magic of Y". Cel pieniężny był identyczny jak ma to miejsce dzisiaj, 38 tysięcy złotych. Koniec końców twórca na produkcję swojej własnej talii kart uzbierał ponad 62 tysiące złotych. O przebiegu całej akcji informowaliśmy Was tutaj, więc jeżeli nie śledziliście twórczości Magic of Y w tamtym czasie to właśnie jest idealny moment na przypomnienie sobie jego wcześniejszych projektów.


Dzisiaj natomiast rozgrywa się całkowicie nowa historia. Niecały miesiąc temu pisaliśmy o tym, że iluzjonista założył nowy projekt, tym razem na portalu wspieram.to. W chwili pisania tamtego artykułu Magic of Y miał na swoim koncie już połowę tego ile potrzebował. Natomiast w momencie, w którym tworzy się ten wpis na liczniku widnieje ponad sto tysięcy złotych. To prawie 200% więcej, aniżeli wynosił minimalny próg ufundowania projektu!
Na moment pisania artykułu do końca projektu zostało ponad 20 dni, a minimalny próg został przekroczony o prawie 200%! Na moment pisania artykułu do końca projektu zostało ponad 20 dni, a minimalny próg został przekroczony o prawie 200%!

Co ciekawe, magik postanowił ujawnić kolejne progi, po których przekroczeniu wspierający (i nie tylko) otrzymają ciekawe profity. Próg 300% to, jak wspomina sam Y, coś bardziej osobistego i coś, czego na jego kanale jeszcze nie było. Zauważył, że ludzie, którzy oglądają jego materiały chcą nie tylko poznać to, jak czaruje, lecz także chcą się dowiedzieć nieco o nim samym i o tym jakim jest człowiekiem. Po przekroczeniu pułapu 300% zobowiązał się do nagrywania jednego vloga tygodniowo przez pół roku. My już nie możemy się doczekać!


Następny krok to osiągnięcie 400%, czego wynikiem będzie utworzenie specjalnej aplikacji mobilnej na systemy Android i IOS. Będzie ona darmowa, lecz każdy chętny będzie mógł zakupić pewną opcję - "absolutnie niemożliwą iluzję z wirtualną talią kart". Ten kto wsparł akcję Magic of Y za minimum 30 zł dostanie w przesyłce kod, dzięki któremu nie będzie musiał ponosić absolutnie żadnych kosztów związanych z mikropłatnościami. Ta aplikacja to niewątpliwie ciekawa sprawa dla widzów Y.


Dla przypomnienia - krótki trailer nadchodzącej drugiej edycji kart:
Co sądzicie o tym projekcie? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.