Zamknięty stadion Legii nie staje na przeszkodzie. Futbolove obejrzy mecz na żywo!

Zamknięty stadion Legii nie staje na przeszkodzie. Futbolove obejrzy mecz na żywo!

Dzisiaj o godzinie 20:45 na stadionie przy Łazienkowskiej w Warszawie odbędzie się mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy Legią Warszawa i Realem Madryt. Z uwagi na skandaliczne zachowanie kibiców Legii podczas pierwszego spotkania fazy grupowej z Borussią Dortmund, zapadła decyzja o rozegraniu dzisiejszego spotkania przy pustych trybunach. Na stadion wejdą jednak różni dziennikarze oraz VIP'y, a nawet jeden z YouTuberów!


14900397_10151119363974953_5308508609560029331_n


Twórcą, który będzie miał okazje zobaczyć dziś mecz warszawskiej Legii z drużyną królewskich z Madrytu jest Dominik Szarek z kanału Futbolove. Udało się to dzięki marce Nissan, która również zorganizowała Dominikowi i Krzysztofowi Golonce bilet na jeden z wcześniejszych meczów w Warszawie, a mianowicie pojedynek Legia Warszawa - Borussia Dortmund. YouTuber jakiś czas później wstawił też drugiego posta, w którym zapytał widzów czy chcieliby, aby nagrał on relację z tego wydarzenia:Obecność Dominika na trybunach może być dla niego nie lada zaszczytem, bowiem na stadionie przebywać będzie około tysiąc osób (wliczając w to pracowników klubowych, ochronę czy piłkarzy). YouTuberowi mocno zazdrościmy i życzymy emocjonującego pojedynku, już dziś o godzinie 20:45.


A czy Wy interesujecie się piłką nożną i zamierzacie oglądać dzisiejszy mecz? Jaki wynik obstawiacie? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.