Zaminutowani - nowy kanał chłopaków z 5 sposobów na!

Zaminutowani - nowy kanał chłopaków z 5 sposobów na!

Nie minęło nawet jeszcze pół roku od powstania Sprytnych Babek, a chłopaki z 5 sposobów na... po raz kolejny wychodzą naprzeciw swoim widzom z nowymi pomysłami. Tym razem jednak nie będziemy mieli do czynienia z żeńską wersją ich kanału, a czymś zupełnie innym. Będzie to format, który diametralnie różni się od tego, który tworzą na swoim głównym kanale. Zaminutowani to coś całkowicie nowego.


Zaminutowani nie bazują tak jak kanał 5 sposobów na... na rzeczach, które mają ciekawe zastosowanie lub sposobach na wykonanie czegoś we własnym domu. Każdy film, który będzie pojawiał się na tym kanale, będzie miał temat przewodni, wokół którego będzie obracał się cały materiał. Filmiki będą krótkie, bo zgodnie z nazwą kanału powinny trwać kilka minut. Nowe odcinki będą pojawiały się znacznie częściej niż na głównym kanale chłopaków, bo aż trzy razy w tygodniu! A dokładnie we wtorek, czwartek i sobotę. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o ich nowym pomyśle koniecznie zobaczcie przygotowany przez nich krótki film informacyjny:
Dzisiaj jednak jest wyjątkowy dzień, bo po za filmem z zapowiedzią kanału pojawiły się również trzy inne materiały, a kolejnego możemy spodziewać się już niedługo. Pierwszy z nich dotyczy kary śmierci. A więc jeśli chcecie wiedzieć jaki los czekał skazańców w starożytnym Rzymie, albo jesteście ciekawi w jakim kraju najczęściej wykonywana jest kara śmierci powinniście zobaczyć ten filmik:
Drugi odcinek dotyczy mózgu. Jeżeli interesuje Was jaką konsystencję ma ludzki mózg, ile dysków twardych potrzeba do utworzenia kopii zapasowej mózgu przeciętnego dorosłego człowieka i jaki rozpowszechniony mit o naszych mózgach jest bujdą, ten odcinek powinien Wam się spodobać:
Zaczęło się bardzo poważnie dlatego po takich tematach pora na coś na rozluźnienie, czyli krótki film o toaletach. Jeżeli jesteście ciekawi czy dostęp do przyrządów sanitarnych faktycznie jest tak powszechny jak się nam wszystkim wydaje i gdzie lądowały odchody starożytnych Japończyków, to w tym filmie poznacie odpowiedzi na wszystkie wasze pytania.
Myślicie, że ten kanał rozwinie się tak prężnie jak Sprytne Babki? Jeżeli chcecie zobaczyć ich najpopularniejsze filmy to powinniście zapoznać się z naszym top10 ich najlepszych filmów.


Co myślicie o kanale Zaminutowani? Podoba Wam się jego tematyka? Koniecznie podzielcie się z nami swoją opinią w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.