Zakończono zdjęcia do Deadpool 2

Zakończono zdjęcia do Deadpool 2

Po ogromnym sukcesie filmu "Deadpool" nie musieliśmy długo czekać na wiadomość o kolejnej części. Pierwsza urzekła nas wciągającą i dynamiczną akcją, a przede wszystkim nietuzinkowym humorem. Drugi rozdział losów mutanta Wade'a Wilsona również zagwarantuje nam świetną zabawę, a zdjęcia do niego zostały już oficjalnie zakończone. 


Fabuła drugiej części filmu "Deadpool" nie jest jeszcze znana, jednakże już jakiś czas temu poinformowano o dwóch nowych postaciach: Cable (Josh Brolin) i Domino (Zazie Beetz). Mimo tego już teraz możemy spodziewać się dużej dawki czarnego humoru oraz niesamowitych zwrotów akcji. Wczoraj na Instagramie Ryana Reynoldsa, odtwórcy tytułowego bohatera, zostały opublikowane zdjęcia z podziękowaniami za niezwykłą atmosferę, która niestety dobiegła końca, a to za sprawą zakończenia zdjęć. Jak podkreśla sam aktor już tęskni za spędzaniem czasu na planie filmowym. Premiera filmu "Deadpool 2" datuje się na około 1 czerwca 2018 roku.
Warto również wspomnieć, że na początku tego roku pojawił się już pierwszy teaser trailer drugiej części Deadpoola. Oprócz głównego bohatera możemy zobaczyć w nim legendę świata Marvela - Stana Lee, który stale pojawia się w każdym filmem na bazie komiksów danej wytwórni.Jednakże to nie koniec dobrych wiadamości dla fanów filmowego uniwersum X-menów. Wczoraj na swoim profilu na Instagramie oficjalne zakończenie zdjęć na planie "X-Men: Dark Phoenix" ogłosił  jego reżyser - Simon Kinberg. Siódma część cyklu losów tytułowych mutantów opowiadać będzie o walce pomiędzy grupą dowodzoną przez Charlesa Xaviera (James McAvoy), a ich przyjaciółką Jean Grey (Sophie Turner). Historia oparta jest na sadze "The Dark Phoenix", w której wcześniej wspomnianą bohaterkę opętuje jedna z najpotężniejszych sił we wszechświecie, czyli Phoenix. Premiera ma nastąpić 2 listopada 2018 roku.That's a wrap. #darkphoenix #xmenmovies 11.2.18


Post udostępniony przez Simon Kinberg (@simondavidkinberg)


 

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.