Zajcu37 - polski YouTuber z milionem subskrypcji spotka się z widzami!

Zajcu37 - polski YouTuber z milionem subskrypcji spotka się z widzami!

Wczoraj na naszej stronie informowaliśmy Was o tym kto pojawi się na pierwszym tegorocznym MeetUPie, który odbędzie się już w ten weekend podczas Intel Extreme Masters w Katowicach. Po dokładną listę YouTuberów odsyłamy do naszego artykułu. Dzisiaj do tej listy dołączył Zajcu37, czyli twórca zajmujący się produkowaniem animacji z gry Five Night's At Freddy's! 


Zajcu37, czyli Piotr Zając interesuje się głównie tworzeniem animacji. Jego kanał do niedawna nie był znany mimo tego, że posiada on ponad milion subskrypcji, a pod jego najpopularniejszym filmem znajduje się blisko 22 miliony wyświetleń. Jakiś czas temu pisaliśmy już o nim na naszej stronie, więc jeżeli jeszcze o nim nie czytaliście, to możecie to zrobić tutaj. YouTubera odwiedził również Jacek Gadzinowski, który prowadzi znaną serię "Wjazd na chatę".
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich widzów Piotra! Wasz ulubiony twórca pojawi się w ten weekend na MeetUP'ie, gdzie będziecie mieli możliwość zrobić sobie z nim zdjęcie czy porozmawiać. Event startuje już w sobotę, a wstęp jest bezpłatny. Druga taka okazja może się już nie powtórzyć! Widzimy się już za 3 dni w hali MCK koło Spodka.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.