Zagraniczni YouTuberzy pomagają ofiarom pożaru w Londynie

Zagraniczni YouTuberzy pomagają ofiarom pożaru w Londynie

Kolejny raz mamy okazje zobaczyć, jak internet potrafi zjednoczyć swoich użytkowników, aby pomóc innym ludziom w prawdziwym życiu. Już dzisiaj podczas 2 godzinnej transmisji zagraniczni twórcy będą zbierać pieniądze na pomoc dla osób poszkodowanych w zeszłotygodniowym pożarze, który miał miejsce w Londynie. 
14 czerwca budynek Grenfell Tower w Londynie stanął w płomieniach, a w pożarze zginęło co najmniej 79 osób. YouTuberzy postanowili stworzyć akcje #YouTubers4Grenfell, w której pojawią się popularni zagraniczni twórcy tacy jak Oli White, Fleur DeForce czy TheLeanMachines. Nie są to jednak jedyne osoby, które będzie można zobaczyć.


Co będzie się dziać podczas wydarzenia? Zaproszeni goście przygotowali koncerty muzyczne, krótkie skecze oraz inne wspólne występy. Jeśli nie macie jeszcze planów na wieczór, to jest to idealne rozwiązanie!

Transmisja z eventu, który odbywać się będzie w YouTube Space London, rozpocznie się o 19:00 naszego czasu na kanale My Pale Skin i potrwa około 2 godziny. Wszystkie środki zebrane podczas live'a trafią bezpośrednio do ofiar pożaru.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.