Zagraniczni YouTuberzy pojawili się na nowej płycie Drake'a!

Zagraniczni YouTuberzy pojawili się na nowej płycie Drake'a!

Tydzień temu do sieci trafił najnowszy album Drake'a "More Life", który szybko podbił światowe listy przebojów. Osoby śledzące zagraniczną scenę YouTube szczególnie zainteresowały się piosenką "Madiba Riddim", a wszystko przez jej końcowy fragment, w którym można usłyszeć urywek dźwięku pochodzącego z nagrania  kanadyjskich YouTuberów prowadzących kanał 4YallEntertainment


Na kanale 4YallEntertainment, który subskrybuje ponad 500 tysięcy osób, pojawiają się głównie komediowe skecze z różnymi przeróbkami i parodiami. Dlaczego więc Drake wybrał akurat ich produkcje? To proste, zarówno YouTuberzy, jak i sam Drake pochodzą z Kanady, a raper od zawsze mógł pochwalić się tym, że wspiera ludzi pochodzących z jego kraju. Nie jest to jednak pierwsza styczność Drake'a z 4YallEntertainment. W 2014 na swoim Twitterze udostępnił on film nagrany przez grupę z Kanady.Fragment, który znajduje się w piosence "Madiba Riddim" pochodzi z filmiku, w którym twórcy parodiowali zachowanie i język używany w rodzinnym mieście Drake'a, czyli w Toronto.

Aby usłyszeć urywek użyty w piosence, przewińcie poniższy film do 2:35.


4YallEntertainment i ich widzowie bardzo ucieszyli się z tego, że twórcy pojawili się na nowym albumie rapera, co widać między innymi po komentarzach znajdujących się pod filmem. 

Jest to pierwsza tego typu sytuacja, ponieważ nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji usłyszeć tego typu YouTubowego akcentu na płycie znanego artysty.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.