Zagraniczna dziewczyna szuka na YouTube chłopaka z Polski

Zagraniczna dziewczyna szuka na YouTube chłopaka z Polski

Na YouTube bez przerwy dzieje się coś ciekawego. Przeróżne interesujące akcje, czy projekty stanowią codzienność na tym popularnym portalu. Rzadko się jednak zdarza, aby za jego pośrednictwem ktoś próbował nawiązać z osobą, którą widział tylko raz w życiu i nic o niej praktycznie nie wie. Tak jednak postanowiła postąpić pewna zagraniczna dziewczyna.


Nagrała materiał, na którym opowiada historię z pewnego koncertu, który odbył się w Europie. Poznała tam chłopaka o imieniu Wojtek i jak sama przyznaje - był według niej idealny. Rozmawiali praktycznie od początku koncertu, lecz gdy ten dobiegał ku końcowi zniknął w tłumie i więcej go nie widziała. Bardzo jej zależy na tym, aby nawiązać z nim ponowny kontakt - wie jednak tylko jak ma na imię, jak wygląda, oraz że jest z Warszawy.
Wiem, że to brzmi dziwnie - rzeczywiście, jestem wciąż odrobinę zdezorientowana - ale proszę, udostępnij ten film i pomóż mi odnaleźć Wojtka. - opis filmu

Celem opublikowania takiego filmu przez tę dziewczynę jest przede wszystkim nadzieja, że być może ktoś w jakiś sposób pomoże jej skontaktować się z poznanym na koncercie chłopakiem. Prosi o udostępnienie tego klipu każdego, kto jest w stanie to zrobić. W ciągu pierwszych kilkunastu godzin podzieliło się tym materiałem mnóstwo osób, co daje coraz to większe szanse na spełnienie marzenia Dee Deee. Podała także adres e-mail, na który można przesyłać ewentualne poszlaki, czy pasujące do opisu zdjęcia, czy profile konkretnych osób. Poniżej znajdziecie opisane wideo. Trzymamy kciuki za tym, aby Wojtek się odnalazł! 

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.