Zagadka rekordowego jajka rozwiązana!

Zagadka rekordowego jajka rozwiązana!

Zagadka najbardziej enigmatycznego influencera ostatnich lat została częściowo rozwiązana. Teraz już wiadomo, że pierwsza była reklama, a potem jajko.


Jeśli mieszkaliście w jaskini przez ostatni miesiąc, to tutaj możecie znaleźć więcej informacji i teorii na temat najpopularniejszego jajka na świecie.

Na szczęście nie musimy się już zadowalać teoriami i domysłami. Wiemy bowiem, że pękające jajko, które stało się najpopularniejszym zdjęciem na Instagramie ma związek z nadchodzącym świętem futbolu amerykańskiego i przemysłu reklamowego - Super Bowl. 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

The wait is over 😅 All will be revealed this Sunday following the Super Bowl 👀 Watch it first, only on @hulu. #EggGang #WeGotThis #TalkingEgg


Post udostępniony przez EGG GANG 🌍 (@world_record_egg)


Opis oraz samo jajko zdradzają, że wszystko wyjaśni się podczas niedzielnego Super Bowl w Stanach Zjednoczonych. Oprócz tego pojawił się sponsor w postaci Hulu - popularnej platformy wideo na życzenie w USA. Nie wiadomo jednak czy serwis zaplanował akcję i jest jej autorem czy też wykupił możliwość reklamowania się rekordowym jajkiem.

Wiadomo jednak, że serwis wykupił 30-sekundową reklamę podczas Super Bowl. Możemy więc spodziewać się wtedy całkowitego rozwiązania zagadki.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.