Zachar Zawadzki opowiedział o swoim pochodzeniu

Zachar Zawadzki opowiedział o swoim pochodzeniu

Zachar Zawadzki to twórca popularnego kanału motoryzacyjnego o nazwie "Zachar OFF" oraz dziennikarz. Mężczyzna postanowił nagrać właśnie dosyć osobisty film o swoich korzeniach oraz pochodzeniu. Materiał jest odpowiedzią na liczne pytania widzów.


Praktycznie od momentu publikacji pierwszego materiału, Zachar proszony jest przez użytkowników o wyjaśnienie spraw zawartych de facto w tytule najnowszego filmu, czyli "Dlaczego mam akcent i skąd pochodzę?". Twórca przyznaje, że długo zwlekał z realizacją tego typu odcinka, bo był - i nadal jest - to dla niego trudny oraz osobisty temat.

Koniec końców żona zmobilizowała Zachara to nagrania ważnego filmu. Jak się okazuje, mężczyzna urodził się w Kazachstanie - historia trafienia do tego kraju jest tragiczna. Jego babcia oraz prababcia (które były Polkami) zostały zesłane po II Wojnie Światowej do tego azjatycko-europejskiego kraju.Zachar nie miał więc wyboru i lata szkolne spędził w Kazachstanie. Wychowywała go babcia, przez co stała się szybko jego najbliższą osobą. Koniec końców "potomek Sybiraków" poleciał na studia do Polski i tam już osiadł na stałe.

Trzeba przyznać, że życie twórcy nie było usłane różami. Zachar jednak odnalazł się w Polsce i żeby usłyszeć w jego głosie akcent naprawdę trzeba się wsłuchać. Teraz pytania odnośnie pochodzenia nie powinny się pojawiać, co z pewnością jest dobrą wiadomością dla YouTubera.

 

Co sądzicie o opowieści Zachara Zawadzkiego? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.