Żabson zagrał koncert w domu Ekipy!

Żabson zagrał koncert w domu Ekipy!

Dziś na kanale Friza mamy do czynienia z największym projektem w historii jego kanału. YouTuber wraz z całą Ekipą od 11:00, co każdą godzinę, publikuje jeden nowy odcinek. Projekt jest oficjalnym zakończeniem wyzwania 365 dni z daily vlogami na kanale Friza.


O dzisiejszej inicjatywie domowników informowaliśmy was dziś rano w osobnym wpisie. To właśnie tam wyjaśniliśmy, na czym polega projekt pod tytułem "FINAL". Od momentu publikacji pierwszego materiału niedzielnej serii, wydarzyło się wiele ciekawych rzeczy. Wśród tych najważniejszych warto wspomnieć m.in. o wypuszczeniu gamingowych biurek do sklepu Ekipy, a także o rozpoczęciu sprzedaży limitowanych "boxów" z ubraniami i akcesoriami Ekipy Friza, nawiązującymi do dzisiejszego finału.

W filmie opublikowanym o godzinie 20:00, nastąpiło szczególnie ciekawe wydarzenie. W domu Ekipy pojawił się bowiem jeden z najpopularniejszych polskich raperów - Żabson, który na ogrodzie zagrał swój koncert.W kolejnym, 11 odcinku doszło do równie interesującego wydarzenia, jakim był prywatny koncert Stachursky'ego, na którym pojawiła się Ekipa Friza oraz sam Żabson.Przed nami ostatni odcinek finałowego projektu Ekipy. Ten trafi na YouTube o godzinie 22:00.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.