Zabiegani.TV - nietypowy program talk-show na YouTube!

Zabiegani.TV - nietypowy program talk-show na YouTube!

Na początku zeszłego miesiąca mieliśmy okazję zobaczyć zapowiedź oryginalnej inicjatywy Marcina Freja, którego wielokrotnie oglądaliśmy w programie MaturaToBzdura.TV. YouTuber postanowił stworzyć coś samodzielnie, od podstaw i tak właśnie powstał kanał Zabiegani.TV. Na czym on polega?


Otóż idea jest genialna w swej prostocie, ponieważ zakłada prowadzenie wywiadu ze znanymi i lubianymi osobistościami ze świata sportu, muzyki, filmu, czy Internetu - podczas zwykłego joggingu. Tematy, które będą wtedy poruszane to min.: jak wygląda życie prywatne oraz zawodowe osoby sławnej oraz jakie jest podejście gości Marcina, do tematyki wysiłku fizycznego, przede wszystkim biegania. Kolejne odcinki będą pojawiać się w każdy czwartek o godzinie 19:00. Predstawiamy wam pierwszy film z nowej produkcji YouTubera.Widzimy już oznaki obiecanej regularności wstawiania odcinków, ponieważ Zabiegani.TV, jak do tej pory, może pochwalić się wywiadami z Człowiekiem Wargą z kanału Z Dupy, Cyber Marianem, Izakiem, a ostatnio także z Krzychem Golonką.
Według Marcina jest to pierwszy tego typu talk - show na świecie, który został opublikowany w serwisie YouTube. Sam pomysł zasługuje oczywiście na pochwałę i duży szacunek za to, że twórca ma siłę przez kilkanaście minut biegać z kamerą, jednocześnie będąc szczerze zainteresowanym słowami swojego rozmówcy.


Jak wam podoba się ten pomysł? A może jesteście już subskrybentami Zabieganych?Joanna Kowalska

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.