"Zabawy Euzebiusza" - najmłodszy youtuber w Polsce?

"Zabawy Euzebiusza" - najmłodszy youtuber w Polsce?

Wielu z nas próbowało powtórzyć sukces znanych youtuberów, lecz często okazywało się, że jesteśmy za młodzi i musieliśmy poczekać do odpowiedniego wieku. Dziś poznacie Euzebiusza, siedmiolatka, dla którego wiek to tylko liczba!


"Zabawy Euzebiusza" to kanał poświęcony jego rówieśnikom, czyli dzieciom. W swoich odcinkach rozpakowuje różne zabawki oraz je recenzuje, nagrywa vlogi z życia codziennego wraz z tatą, a co najważniejsze dobrze się bawi. Swoim wiekiem i kontentem przyciągnął zainteresowanie wielu internautów, a jego przyrosty są niewyobrażalne jak na siedmioletnią osobę:
Mimo swojego młodego wieku Euzebiusz zaliczył już wjazd na chatę od Jacka Gadowskiego! Pokazał tam m.in. swój pokój z zabawkami, lego (na którego punkcie ma hopla), pierwszy gameplay z Minecrafta i wiele, wiele więcej! Trzeba przyznać, że jak na tak młodą osobę jest bardzo kreatywny!
Kolejną przygodą był wywiad na kanale Kameralnie. Podczas rozmowy mogliśmy poznać reakcję kolegów na nagrywanie Euzebiusza oraz zarazić się pasją do starych samochodów. W drugiej części wykonywany był "McDonald's challenge" czyli wyzwanie polegające na zamówienie zestawu, które wziął klient przed nami. Bardzo ciekawa inicjatywa, lecz trzeba się przygotować na wysokie wydatki, szczególnie gdy ktoś zamówi 2 bigmaki, wieśmaka, napoje i mnóstwo frytek!

Na Polskim YouTube mamy dwa bardzo ciekawe przypadki. Najmłodszego YouTubera - Euzebiusza i najstarszego - Dziarskiego Dziadka. Emeryta, który mimo swojego wieku - 92 lata jest młody duchem.Pan Antoni walczył w Powstaniu Warszawskim, a także został odznaczony za walkę z Niemcami oraz zniszczenie czołgu przez nieżyjącego już Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego. Jego dom zdobią obrazy rodzinne oraz Marszałka Józefa Piłsudskiego. Bardzo ciekawa osoba. Możecie o nim przeczytać (tutaj).


Dziadek-760x396


Znacie jakiegoś młodszego YouTubera od Euzebiusza? A może go oglądacie? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl