Człowiek Warga z nową serią, która zastąpi MDMR

Człowiek Warga z nową serią, która zastąpi MDMR

Człowiek Warga na swoim kanale opublikował 28 materiałów ramach pierwszego sezonu MDMR oraz 40 kolejnych przy publikacji drugiej części formatu, który teraz ostał oficjalnie zakończony. Mimo tego, widzowie nie mają powodów do smutku. Twórca kanału Z Dvpy przygotował dla nich "ITPITD".


MDMR czyli "Miniaturki Dały Mi Raka" były komediową serią twórcy o dość luźnym charakterze, w której YouTuber oceniał miniaturki filmów, które trafiły na kartę "Na Czasie". Serii towarzyszył charytatywny wydźwięk, bowiem Warga całość dochodu z odcinków serii przeznaczał na fundacje walki z rakiem.

Twórca ogłosił w ostatnich dniach nową serię, który zastąpi poprzedni cykl. Nowa nazwa formatu to "ITPITD" czyli "Internetowy Tygodnik Powszedni (i trochę debilizmów)!". Twórca o serii pisze:
Będą memy, będą miniaturki, będzie karta na czasie i będzie polecanie polskich nieznanych zespołów!

Po tym co zaprezentował YouTuber w ramach pierwszego odcinka, który już pojawił się na kanale, możemy spodziewać się podobnych filmów do tych z serii MDMR, jednak poszerzonej o pewne nowe wstawki. Zobaczcie sami pierwszy materiał ITPITD: 

Co sądzicie o nowej serii YouTubera?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.