YouTuberzy z wizytą w Parlamencie Europejskim

YouTuberzy z wizytą w Parlamencie Europejskim

Jedną z najfajniejszych rzeczy na YouTube jest to, że dzięki niemu możemy mieć dostęp do praktycznie każdego miejsca na Ziemi i dowiedzieć się o nim czegoś ciekawego. Polscy YouTuberzy ostatnio odwiedzili dość nietypowe miejsce.


Mowa o Vonskym, Wapniaku i ekipie Pyta.pl, którzy byli w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Trzeba przyznać, że nie na co dzień ma się okazję być w tym miejscu, a co dopiero zajrzeć do niego "od kuchni". Co prawda nie każdy interesuje się polityką, ale panowie przygotowali materiały na poważnie i trochę mniej, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Vonsky w swoim materialeprzybliża ideę Parlamentu Europejskiego, porusza społeczne tematy i ocenia sernik europarlamentarny:W innym materiale YouTuber pokazuje jak naprawdę wygląda głosowanie w Parlamencie Europejskim i mówi o bardzo ważnym temacie, czyli wolności słowa.Zespół pyty.pl oczywiście do tematu podszedł w swoim jedynym, niepowtarzalnym i łamanym angielskim stylu:


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.