YouTuberzy z grudniowymi seriami na swoich kanałach

YouTuberzy z grudniowymi seriami na swoich kanałach

Grudzień na YouTube to przede wszystkim materiały o tematyce świątecznej. Nie inaczej jest i w tym roku - wielu twórców postanowiło ponownie rozpocząć serie tzw. vlogmasów. Niektórzy zabrali się za nie po raz pierwszy.


Ostatni miesiąc w roku postanowił z przytupem rozpocząć Robert Buczyński z kanału HI_5. Twórca planuje każdego dnia publikować materiał prezentujący inny ekskluzywny bądź niedostępny w Polsce samochód.

Zapowiedział także projekt Royal Trip. Influencer zainwestował w Mercedesa klasy E i obkleił go swoim logiem w każdym możliwym miejscu. Będzie jeździł nim po całej Polsce i spotykał się z widzami. Zachęcił także dodatkowo swoich odbiorców do zaczepiania go, "zajeżdżania mu drogi", a także oznaczania go na Instagramie jeśli zobaczą go w trasie.Serię vlogmasów rozpoczęła także Wersow - ona jednak postawiła na dosyć luźny format. Weronika planuje codziennie przedstawiać, co działo się u niej w trakcie minionego dnia. Nie zabraknie dekorowania domu, pokazywania nowych zdobyczy zakupowych czy zabawnych akcji."Wyzwania" podjął się również Nitro. Sergiusz chce jednak publikować filmy zaliczające się tak naprawdę do różnych formatów. Znajdziemy więc zabawy z synem, a także przejażdżki wyjątkowymi samochodami. Dodatkowo organizowane będą charytatywne transmisje na żywo. Co więcej, cały dochód ze sprzedaży bluz twórcy przeznaczony zostanie na szczytny cel.Rezigiusz kilka dni temu powrócił do nagrywania tzw. daily vlogów. Tym samym rozpoczął cykl vlogmasów. Wraz ze swoją dziewczyną planuje każdego dnia publikować klimatyczne materiały ukazujące najciekawsze momenty ze swojego życia.Z pierwszą serią grudniowych filmów ruszyła także Lexy. Zmotywował ją do tego Marcin Dubiel (apropo, słuchaliście jego nowej piosenki?), który założył się z nią, że nie da rady codziennie nagrywać. Zobaczymy kto wygra!Poniżej znajdziecie także klimatyczne materiały innych twórców:

 

Jeśli oglądacie vlogmasy u innych twórców, to koniecznie dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.