YouTuberzy wzięli udział w wyborach prezydenckich i zachęcają do głosowania

YouTuberzy wzięli udział w wyborach prezydenckich i zachęcają do głosowania

Dziś w Polsce odbywają się wybory prezydenckie. Swój obywatelski obowiązek w postaci oddania głosu na wybranego kandydata, spełnią dziś miliony Polaków, w tym także YouTuberzy. Ci przy okazji możliwości dotarcia z informacją do swoich fanów, zachęcają do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.


Już od wielu dni na mediach społecznościowych influencerów mogliśmy zauważyć informacje zachęcające do udziału w tegorocznych wyborach prezydenckich. Twórcy w ramach publikacji na swoich profilach, a także przy inicjatywach namawiających do udziału w tym wydarzeniu, informowali między innymi, dlaczego oddanie głosu jest tak ważne.

Dziś w dniu wyborów prezydenckich, YouTuberzy na swoich mediach społecznościowych publikują zdjęcia z komisji wyborczych, w których oddali głos na swojego kandydata. Wśród tych twórców są m.in.: Radosław Kotarski, reZigiusz, JDabrowsky, Przez Świat na Fazie, Magik Y, Krzysztof Gonciarz, Gimper, Człowiek Warga, Poszukiwacz, Marcin Dubiel, Dominik Łupicki, Vertez, Martin Stankiewicz, Mishon, RedLipstickMonster, Mietczyński czy Serafin 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

Nazwij ten styl głosowania, a potem sam w te pędy zapierdalaj do urny, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś!


Post udostępniony przez Maciej Dąbrowski (@programzdupy)
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

I siup do urny


Post udostępniony przez Krzysztof Gonciarz (@kgonciarz)
 

A wy, oddaliście już głos w wyborach?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.