YouTuberzy grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

YouTuberzy grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Już dziś 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku w akcje angażują się także YouTuberzy, którzy na charytatywne licytacje przeznaczają rzeczy, do których są emocjonalnie przywiązani. Sprawdźcie co konkretnie twórcy przeznaczyli na licytacje.


Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że YouTuberzy razem z siecią Play stworzyli teledysk, za którego odtwarzanie zostaną przeznaczone pieniądze na rzecz WOŚP, która tym razem promuje pomoc seniorom i dzieciom. W akcji, obok takich twórców jak: Maciek z kanału Z Dupy, Blowek, JDabrowsky, Izak oraz Drollercaster, wzięły udział YouTuberki - Szparagi, Ewa Red Lipstick Monster oraz Paulina z kanału Mówiąc Inaczej. Więcej o piosence możecie przeczytać TUTAJ.

W piątek część tej ekipy pojawiła się w telewizji śniadaniowej Dzień Dobry TVN, gdzie wspólnie, na żywo wykonali swój utwór. Maciek opowiedział również o genezie tego przedsięwzięcia i zachęcił do pomocy.
Według informacji jakie na swoim Facebooku podała Red Lipstick Monster, YouTuberzy, którzy zaangażowali się w pomoc, zjawią się w niedziele pod Pałacem, przy młyńskim kole, aby razem świętować finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Jak wspomniała YouTuberka, akcja potrwa jeszcze dwa dni i wciąż można pomóc. Wystarczy obejrzeć do końca teledysk, o którym wspomnieliśmy na samym początku tego artykułu. Do tej pory video wyświetlono ponad 2 miliony razy!Dziś cały dzień w katowickim centrum handlowym Silesia produkty ze sklepów na rzecz Wielkiej Orkiestry licytować będą Littlemooonster96 i Stuu. Związane jest to z akcją zamieszkania przez twórców we wspomnianym centrum handlowym, o czym pisaliśmy tutaj.Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspomaga także Krzysiek Gonciarz. Przeznaczył on na licytacje dwie rzeczy, mianowicie płachtę z napisem "Krok Pierwszy", którą możecie znać z serii "Sztuka Składania Historii". Specjalnie dla WOŚP stworzony został również pierożek-gigant, który odbiega rozmiarem od jego prawdziwej wersji.Na wspólną kolacje zaprasza również Karol Paciorek. Do tego dorzuca grę Overwatch na PS4.Podobnie jak rok temu, ekipa JaRock.pl streamuje prosto z Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Transmisja trwa 12 godzin, od godziny 12.00 do północy. Jest to już IV edycja tego charytatywnego streama. Oglądać go możecie tutaj: http://www.hitbox.tv/jarock

16009926_1400619479969670_1089008093_o

Inni polscy YouTuberzy też pomagają. Maciej Dąbrowski na sprzedaż wystawia swoje stare auto, o czym pisaliśmy tutaj. Blowek na licytacje wystawia swój fotel, Izak - koszulkę ze swojego ostatniego turnieju, kiedy jeszcze był zawodowym graczem, a Drollercoster na pomoc innym postanowił przeznaczyć swój mikrofon. Zobaczcie filmy promocyjne aukcji:


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.