YouTuberzy w reklamie Play dla WOŚP!

YouTuberzy w reklamie Play dla WOŚP!

Już za kilka dni odbędzie się 24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym celu, Play przygotowało specjalną grę gdzie gracze będą zbierać „kilobity” które operator przeliczy na złotówki. W kampanii promującej udział wzięli także YouTuberzy.


Już w następną niedziele w całej Polsce rozpocznie się 24 finał WOŚP. Play, które od 5 lat wspiera organizację Jerzego Owsiaka postanowiło stworzyć grę „Kilobity na Czarity”. Grać można na telefonie tablecie oraz komputerze. Zebrane „Kilobity” zostaną przeliczone na złotówki i przekazane Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Grać można pod adresem www.grajzplay.pl. Zbiórka potrwa do 10 stycznia.


W akcji udział biorą czołowi polscy YouTuberzy - Gimper, SKKF i Blowek. Twórcy oprócz tego, że wystąpili w reklamie, promują grę w osobnych filmach na kanale Play.

Blowek postanowił także podzielić się tą ideą ze swoim widzami, nagrywając dziś z niej materiał. Rozpoczął on w nim pewien challenge, nominując trzech Youtuberów, którzy mają nagrać na swój kanał film z grajzplay.pl:Źródło: media2.pl