YouTuberzy w reklamie Play - kulisy

YouTuberzy w reklamie Play - kulisy

Od pierwszych dni listopada w najnowszym spocie reklamowym Play możemy ujrzeć jednych z najpopularniejszych polskich YouTuberów. Reklama niedługo będzie sobie liczyć już ponad miesiąc, dlatego dostępne publicznie są już także nagrania zza kulis.
Sieć telefonii komórkowej Play promuje swoją „#AKCJĘREJESTRACJĘ”, która gwarantuje, że jeśli zarejestrujemy swój numer w Play na kartę, otrzymamy nagrody w postaci 100 zł na rozmowy i SMS-y, 10 GB internetu oraz konto ważne przez rok. W pojedynczych reklamach wystąpiło już kilka znanych osób, takich jak piosenkarz Dawid Podsiadło, aktorka Agnieszka Dygant, czy kucharz Pascal Brodnicki.

Indywidualne reklamy, które także są emitowane w telewizji nagrali m.in. Szparagi, Blowek oraz Martin Stankiewicz. Poza tym internetowych twórców możemy też zobaczyć w realnym świecie, na bilbordach reklamowych na ulicach największych polskich miast.

We wspólnej reklamówce wystąpili: Mówiąc Inaczej, Szparagi, Kocham Gotować, Łukasz Jakóbiak, Martin Stankiewicz, Izak oraz Blow. Kulisy możecie obejrzeć w najnowszym odcinku Szparagów od tyłu (od 1:00) oraz krótkim filmiku od samego Play.
Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.