Rojo uczy CS:GO, Yachu wraca do remixów, Cyber Marian z filmem pełnometrażowym!

Rojo uczy CS:GO, Yachu wraca do remixów, Cyber Marian z filmem pełnometrażowym!

Prima Aprilis to święto, w którym ciężko o zaufanie. Mimo że w tym roku zbiegło się wraz z Wielkanocą, to wiele osób nie mogło przepuścić takiej okazji, by wkręcić bliskich. Wśród nich znalazło się wielu YouTuberów, którzy opuścili tradycyjne "zamykam kanał" na rzecz nieco oryginalniejszych żartów. Poniżej przedstawimy kilka najciekawszych pomysłów.


Yachuprodukcja


Osoby, które śledzą polskich YouTuberów od dawna wiedzą, że Yachu początkowo tworzył genialne remixy, które pokochało tysiące osób. Niestety mimo próśb fanów, już dawno porzucił tą działalność. Obecnie  główną tematyką jego kanału jest wciąż muzyka, czyli między innymi liczne ciekawostki na temat jej tworzenia, a także porady. Z racji dzisiejszego święta Dawid chciał powrócić do starych, dobrych czasów.


Cyber Marian


Twórczość Cyber Mariana znana jest każdemu, niezależnie czy śledzi polski YouTube czy nie. Jego krótkometrażowe produkcje rodem z Hollywood i oryginalne teledyski cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego też wielu fanów, namawia twórcę do nakręcenia pełnometrażowego filmu, który będzie puszczany na dużym ekranie w kinach w całej Polsce. Prośby te stały się dobrym pomysłem na kawał. Dzisiaj rano na fanpage'u YouuTubera pojawił się zwiastun takowego filmu. Zobaczcie sami.


Admiros


Niektórzy YouTubrzy, jak Admiros postanowili nie odskakiwać zbytnio od tradycyjnego "zamknięcia kanału". Prócz rzekomego porzucania swojej działalności na YouTube, Andrzej przedstawił widzom swoją nowa pracę, jaką jest noszenie pustaków na budowie. Dodatkowo do swojej listy zadań być może zostanie dodana operatorka betoniarki, ale o tym przekonamy się wkrótce ;)


JDabrowsky


Jaś Dąbrowski niezwykle dba o swoich fanów, organizując im liczne spotkania na obozach i koloniach, a także śmiało udzielając się na swojej grupie. Dziś poinformował na niej, że pewien producent rowerów napisał do niego z prośbą o rozdanie 10 rowerów za darmo dla jego widowni. Dlatego też bez dłuższego namysłu Jasiek pragnie przekazać je swoim ukochanym widzom.


Rojson


Dzięki licznym seriom z Counter Strike Global Offensive z Izakiem, Rojo nauczył się bardzo dobrze grać. Dlatego też postanowił on podzielić się swoją szeroką wiedzą na temat taktyk w grze, obalając tym samym najpopularniejsze mity na ten temat. Jeżeli chcecie, aby wasz skill w CSa wzrósł bez większego wysiłku, koniecznie obejrzyjcie poniższy materiał.


Bladii


Pranki z udziałem Bladiego i Krzysia to nie żadna nowość. Jednakże dziś na jego kanale zaistniała pewna zmiana ról. W pierwszym odcinku możemy zobaczyć jak panowie, a raczej panie malują sobie paznokcie. Natomiast w drugim Bladii uczy swoją dziewczynę, jak poprawnie wykonywać pranki. Czyżby dziewczyny miały zająć miejsce panów?


Wideoprezentacje


Nie od dziś wiadomo, że najlepsze wjazdy na chaty robi Jacek Gadzinowski. Jednakże tym razem musiał wziąć urlop, a na jego miejscu pojawił się Vonsky. Tym razem to on (nie ZUS) zapukał do drzwi Atora, który oprowadził go po swoim skromnym loku. Tak dobrze urządzonego mieszkania nie powstydziłby się nawet Człowiek Warga.Na koniec odsyłamy was do screenshotu z grupy Daniela Magicala. Myślimy, że ten żart można pozostawić bez zbędnego komentarza.A jak Wam minęło Prima Aprilis? Daliście się nabrać na jakiś żart, czy to raczej wy zajmowaliście się wykręcaniem kawałów? Dajcie znań w komentarzach!

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.