YouTuberzy świetnie przyjęli nowy singiel Dawida Podsiadło

YouTuberzy świetnie przyjęli nowy singiel Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło wrócił ostatnimi czasy na salony z nową muzyką, która przypadła do gustu nie tylko jego największym fanom, ale także znanym polskim YouTuberom. Zobaczcie w jaki sposób twórcy skomentowali nowy kawałek artysty!


Zaledwie kilka miesięcy temu, po dość długiej, kilkuletniej przerwie w karierze, Dawid Podsiadło wystąpił na głównej scenie Open’er Festival 2018. Zapowiedział wtedy efektowny powrót na polską scenę muzyczną. Swojej obietnicy dotrzymał, gdyż już wcześniej kawałkiem „Małomiasteczkowy” zwrócił na siebie uwagę. Można było go usłyszeć niemalże w każdej stacji radiowej. Teraz, a dokładniej dwa dni temu, do sieci trafił jego następny singiel pod tytułem „Nie ma fal”.Tak samo jak „Małomiasteczkowy”, piosenka szybko stała się hitem. Podbiła internet i wywołała masę reakcji, między innymi u polskich YouTuberów. Wśród najpopularniejszych komentarzy, na pierwszym miejscu znalazł się komentarz Radka Kotarskiego z kanału Polimaty.

Radek w dość satyryczny sposób skomentował pewną część tekstu utworu. Przy okazji zaznaczył, że już planuje śpiewać „Nie ma fal” przy wieczornym karaoke:Kolejny z komentarzy należał do Maćka z kanału „Z Dvpy”.  Warto wspomnieć, że YouTuber zna się wraz z Dawidem prywatnie i niejednokrotnie mogliśmy zobaczyć piosenkarza w jego produkcjach. Nawiązując także do piosenki „Małomiasteczkowy”, jej oryginalna parodia znalazła się jakiś czas temu na kanale Macieja i możecie ją obejrzeć tutaj. Nowy singiel Dawida podsumował z nawiązką do piosenki innego polskiego artysty, jakim jest Young Multi. Sami zobaczcie:Poza chłopakami, najnowszy teledysk skomentowali również: Szczepanikov, raper B.R.O., Naruciak, Karolek oraz twórca kanału "Naucz się grać", którzy podobnie postanowili nawiązać do utworu bądź samego teledysku w sekcji komentarzy:

Warto również dodać, że singiel zaledwie po dwóch dniach brylowania w Internecie znalazł się na pierwszym miejscu kategorii „Na czasie”. Niezły wynik, prawda?


avatar

Klaudia Szczepocka

Brak opisu