YouTuberzy w reklamie Orange!

YouTuberzy w reklamie Orange!

Z roku na rok znane marki coraz częściej przekonują się do współpracy z YouTuberami. Orange zrobiło duży krok na przód i zastąpiło aktorów właśnie twórcami z YouTube. Nikt nie zrobił jeszcze niczego podobnego, bo zazwyczaj internetowi twórcy stanowili jedynie tło lub pojawiali się na kilka sekund. Tym razem role się odwróciły i to YouTuberzy obecni byli przez cały czas i odgrywali znaczące role. Zobaczcie jak sobie poradzili!


Na pewno ciekawi Was kto wziął udział w tej reklamie - już spieszymy z odpowiedzią! Obsada to: Rafał Masny i Robert Pasut z kanału "AbstrachujeTV", Cyber Marian, Madeline Gavi, Aleksandra "Mishon" Kasprzyk (partnerka Macieja Dąbrowskiego z kanału "ZDupy"). Naszym zdaniem internetowi twórcy poradzili sobie bardzo dobrze, a sam scenariusz został napisany w ciekawym stylu. Swoją drogą, został przygotowany przez YouTuberów występujących w filmie. Nie zabrakło dwuznaczności oraz poczucia humoru. Reklama wygląda na parodię znanego serialu "Gra o Tron", bardzo dobry pomysł! Warto też dodać, że na początku filmu widnieje napis "HISTORIE NA KARTĘ ODCINEK 1", może to oznaczać, że zobaczymy kolejne części z serii reklam z YouTuberami. Całą reklamę zobaczycie (tutaj).To jeszcze nie koniec tematu telefonów! Abstrachuje wrzucili na swój kanał film pod tytułem "GDYBY TELEFON BYŁ TWOJĄ DZIEWCZYNĄ" - bardzo zabawny film! Chyba mamy szczęście, że nasz telefon nie ma "własnej woli", bo chyba chyba nie chcielibyście, żeby Wasz telefon odmawiał posłuszeństwa, ze względu na swoje "humorki".Podobne nagranie opublikowały Szparagi pod tytułem: "Gdyby telefon był człowiekiem"! W filmie można było zauważyć liczne lokowania sieci "PLAY", więc od razu można wykluczyć opcję zlecenia od "Orange". Na szczęście nie przeszkodziło to w zrobieniu genialnego filmu. Dziewczyny, spisałyście się na medal!Nie zabrakło zdjęć z backstage'u! Obserwując social media Youtuberów mogliśmy zauważyć genialne stroje oraz uśmiech na ustach internetowych twórców. Wszystko wygląda imponująco, widać że firma postarała się, aby niczego nie zabrakło na planie. Sprawdźcie sami!
Dzisiaj inna wersja 😏 Drugi dzień nagrań z @orange_polska 💪🏻


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Robert Pasut (@salutpasut)


Jak Wam się podoba reklama? Kogo film Wam się podobał bardziej - chłopaków z Abstrachuje czy Szparagów? Piszcie w komentarzach!