YouTuberzy reagują na tajemniczą śmierć Polki w Egipcie

YouTuberzy reagują na tajemniczą śmierć Polki w Egipcie

W ostatnich dniach praktycznie wszędzie możemy usłyszeć o Magdalenie Żuk - Polce, która samotnie wybrała się do Egiptu. Niestety nie była to wymarzona podróż, bo kobieta od początku swego pobytu w Afryce zachowywała się naprawdę podejrzanie. Jej wycieczka skończyła się śmiercią, która od momentu wycieknięcia na światło dzienne stanowi szerokie pole dla teorii spiskowych.
Pierwsze informacje na temat tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk pojawiły się w sieci w pierwszych dniach maja. Przeróżne serwisy przekazywały wiadomości na ten temat podając coraz to więcej szczegółów. Każdy z nich zadawał jednak bardzo konkretne pytania - co dokładnie stało się w Egipcie i jak doszło do tak tragicznego wydarzenia.

Do tej pory wiadomo naprawdę niewiele na ten temat. Sekcja zwłok kobiety nie została jeszcze przeprowadzona, więc tak naprawdę nikt nie wie w jaki dokładnie sposób Polka zginęła lub została zamordowana. Najczęściej mówi się o gwałcie oraz podaniu środków odurzających - te kwestie będą jasne dopiero po dokładnym przeanalizowaniu ciała Pani Magdaleny. Z pewnością gdy te fakty zostaną ustalone to w sieci, telewizji oraz prasie ukaże się mnóstwo treści odkrywających prawdę na temat powyższego wydarzenia.

Temat śmierci Magdaleny Żuk nie był obojętny również dla twórców internetowych, którzy postanowili nagrać rzetelne materiały przedstawiające ich spojrzenie na całą sprawę. Jednym z YouTuberów, który dokładnie przyjrzał się zajściu jest Niediegetyczne, który do tej pory opublikował trzy filmy dotyczące tajemniczego zgonu. Materiał wideo pojawił się także u Atora z kanału Wideoprezentacje, który jako jeden z pierwszy zainteresował się tą sprawą i przedstawił informacje dotyczące tej niewyjaśnionej śmierci. Umieścił także stanowisko Dawida Ozdoby, który jak wiemy swojego czasu doświadczył tragicznych wydarzeń w Egipcie. Boxdel z kolei całe zajście opisał na transmisji na żywo, z której wycinek możecie znaleźć poniżej.

Wszystkie materiały, o których wspomnieliśmy, znajdziecie tutaj: 

Co sądzicie o całej sprawie? Piszcie!
 


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.