Polscy YouTuberzy dissują raperów!

Polscy YouTuberzy dissują raperów!

YouTuberzy próbujący swoich sił w muzyce przyzwyczaili nas do różnych produkcji. Te nie zawsze przypadają do gustu znanym raperom, którzy wprowadzają do swoich utworów zaczepki w ich stronę. Teraz role się odwróciły!


Do takiej sytuacji doprowadził Robert, Czarek oraz Rafał - twórcy kanały AbstrachujeTV, a także ekipa WiP Bros. W swoich produkcjach, podeszli do tematu na dwa różne sposoby. WiP Brosi przedstawili, jak wyglądałaby rzeczywistość, gdyby to nie YouTuberzy zostali raperami, ale raperzy YouTuberami. W pewnym momencie założyciele kanału postanawiają stworzyć diss na twórców YouTube. Oto jego efekty:Na odpowiedź drugiej strony nie trzeba było długo czekać. Abstrachuje przygotowało parodię, w której to YouTuberzy dissują raperów.W obu materiałach nie zabrakło wielu odniesień, a fani docenili podejście do tematu zarówno ze strony AbstrachujeTV jak i ekipy WiP Bros. Obie produkcje w 24h od ich publikacji zostały obejrzane setki tysięcy razy. Na uznanie zasługuje także sam fakt współpracy kanałów o tej samej tematyce na polskim YouTube. Panowie pokazali, że do tematu da się podejść w kreatywny sposób!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.