YouTuberzy przygotowują się do Halloween

YouTuberzy przygotowują się do Halloween

Słynny amerykański zwyczaj związany z maskaradą zbliża się wielkimi krokami. Do 31 października pozostał już tylko jeden dzień, ale polski YouTube przygotowuje się do Halloween od dłuższego czasu. Mieliśmy okazję oglądać wiele stworzonych specjalnie na tę okazję materiałów, które jednak zaskoczyły nas różnorodnością. Specjalnie dla Was zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie pomysły na stylizacje, makijaże, ale także ciekawostki dotyczące horrorów, czy okazjonalne mapy w grach.


Halloween to nie tylko okazja do zorganizowania wyjątkowej imprezy, przebrania się za jednego z popularnych „straszaków” lub bezkarnego pukania do drzwi sąsiadów i proszenia ich o kilka cukierków. To także idealny czas dla internetowych twórców, kiedy mogą przedstawić swoim widzom coś wyjątkowego i nietypowego. Kreatywności tematycznej w tym roku również nie zabrakło, co idealnie udowodniła Red Lipstick Monster. Z okazji zbliżającego się Halloween opublikowała aż 4 filmy z propozycjami na przerażające makijaże, które z pewnością zrobią wrażenie na Waszych znajomych. Tutaj możemy także dodać Karolinę z kanału stylizacjeTV, prezentującą nieco inną formę make-up'u. Zobaczcie sami!


Kanały Tylko kino oraz Topowa  Dycha także nie zawiodły. Dakann zaprezentował nam 5 strasznych historii związanych z produkcją słynnych horrorów, a Artur z kolei przedstawił 10 wyjątkowo krwawych Halloween oraz 10 niezwykle koszmarnych morderców.


DG postanowił zaproponować swoim widzom różne spojrzenia na Halloween. Oprócz tutorialu, dzięki któremu możemy upodobnić się do prawdziwego szkieletora, nauczy nas również wycinania dyń oraz przedstawi przepis na pyszne halloweenowe babeczki.


Agnieszka Grzelak w tym roku nie poprzestała na strasznych stylizacjach. Na swoim drugim kanale nagrała także 4 filmy, w których testuje nietypowe dla nas japońskie przysmaki, które tym razem są ściśle związane z Halloween.


5 Sposobów na… oraz Sprytne Babki idealnie się uzupełnili. Nie będziemy psuć Wam zabawy i nie powiemy, o co dokładnie chodzi, ale gwarantujemy, że patenty przedstawione przez twórców razem tworzą przepis na niezapomnianą imprezę.


Miłośnicy FIFY na polskim YouTube nie przepuścili okazji na nagranie halloweenowych materiałów. Lachu, Jcob i DEV otworzyli specjalne paczki, a co im wypadło…? Przekonajcie się sami!


Fuzionek we współpracy z innymi twórcami stworzył wyjątkową serię mrocznych odcinków. Idealnie podtrzymuje ona atmosferę Halloween, a dodatkowo po raz kolejny może zniszczyć Wasze dzieciństwo.


Świat gamingu również nie zawiódł naszych oczekiwań. Halloweenowe dodatki pojawiły się m.in. w takich grach jak Craft The World, Overwatch, Garry’s Mod, czy Dead By Daylight. Oto tylko niewielka dawka materiałów, które dotyczą wyżej wymienionych produkcji.


Wiemy, że to jeszcze nie koniec niespodzianek przygotowanych dla nas z okazji Halloween. Nie możemy się już doczekać, aż internetowi twórcy podzielą się z nami swoimi wyjątkowymi pomysłami.

A czy Wy znacie jeszcze jakieś halloweenowe speciale? Koniecznie przedstawcie je nam w komentarzach!