Polscy YouTuberzy ponownie w dubbingu nowego filmu?

Polscy YouTuberzy ponownie w dubbingu nowego filmu?

Internetowi twórcy czasami angażują się w przeróżne akcje oraz projekty, które nieco różnią się tematycznie od tego, co zazwyczaj możemy spotkać na ich profilach. Społeczność przyjmuje wieści o takich przedsięwzięciach naprawdę skrajnie - jedni uważają to za solidny zastrzyk rozwoju a drudzy za sporą przesadę. 
Idealnym przykładem może być chociażby branie udziału polskich YouTuberów w dubbingu do bajek/filmów. Nie raz już byliśmy świadkami takiej sytuacji - pod koniec zeszłego roku trójka popularnych twórców podłożyła głos pod postaci w bajce "Sing". Gdy wieść ta ujrzała światło dzienne, użytkownicy podzielili się właśnie na tych, którzy im gratulowali oraz na tych, którzy nie rozumieli takiego stanu rzeczy. Tak czy inaczej, wszystko wskazuje na to, że tych samych YouTuberów już niedługo ponownie usłyszymy na wielkim ekranie.Na razie wiemy na ten temat naprawdę niewiele. Wczoraj bowiem Marcin Dubiel na swoim Snapchacie pochwalił się informacją, że właśnie wraz z Stuartem Burtonem wyszli ze studia po nagraniu dubbingu do pewnego filmu. W tle widać było grafikę ewidentnie wskazującą na popularną produkcję "Madagaskar", lecz biorąc pod uwagę fakt, że czwarta odsłona będzie miała swoją premierę dopiero w przyszłym roku, a w żadnych (nawet zagranicznych) mediach nie ma informacji dotyczących fabuły tego filmu to ta opcja wydaje się niezbyt realna. Być może chodzi o bajkę "Pingwiny z Madagaskaru" - na razie to są jednak tylko spekulacje, musimy poczekać do oficjalnego potwierdzenia przez twórców.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.