YouTuberzy z filmami podsumowującymi 2017 rok!

YouTuberzy z filmami podsumowującymi 2017 rok!

Na kanałach różnych twórców na YouTube pojawiają filmy z podsumowaniem ubiegłego roku. Dla wielu był to rok szczególnie owocny - różnego rodzaju projekty, przedsięwzięcia czy wreszcie przyrost nowych widzów pozwala spojrzeć na niego przychylnym okiem i z optymizmem patrzeć w przyszłość. Tego typu film pojawił się m.in. na kanale Krzysztofa Gonciarza, PLKD czy Yellowboxa, który postanowili pokazać swoje dokonania w pigułce.


W 2017 roku Krzysztof Gonciarz wyprodukował prawie 300 różnych filmów, wliczając w to przede wszystkim filmy na kanał vlogowy i komediowy.  Każdy z nich liczy już ponad 600 tysięcy subskrybentów i z dnia na dzień zalicza stały wzrost. W filmie zatytułowanym NAJLEPSZY ROK MOJEGO ŻYCIA Krzysztof przedstawia nam co spotkało go w minionym roku. O wielu spośród tych rzeczy pisaliśmy również i my cały czas bacznie śledząc jego youtubową karierę. Pisaliśmy m.in. o wyprawach Krzyśka na Grenlandię, do Islandii, Izraela, USA czy Chin, o ukończonym przez niego nowojorskim maratonie i wystawieniu zdobytego medalu na aukcję WOŚP. Informowaliśmy was gdy ogłaszał własną książkę, kręcił ostatni film fabularny czy organizował głośne zastępstwa w Zapytaj Beczkę. Wreszcie pisaliśmy także gdy otrzymywał nagrody w ważnych plebiscytach - Grand Video Awards 2017 czy na Blog Forum Gdańsk. Po po przypomnienie wszystkich tych i innych rzeczy zapraszamy do poniższego filmu, który idealnie podsumowuje cały niezwykle owocny rok.Podobny film pojawił się także na kanale PLKD, który również w ciągu roku osiągnął wiele sukcesów - mimo że na nieco innej płaszczyźnie. Kanał Damiana śmiało zbliża się do 600 tysięcy subskrypcji, które wiele wskazuje uzyska właśnie w najbliższym roku. Prócz sukcesów wielu serii, udało się mu spełnić także swoje największe marzenie - skomentować prawdziwy mecz piłkarski razem z Tomaszem Lachem. Rok 2017 to także rok współpracy Damiana z Electronic Arts, na czym bardzo zyskał jego kanał. Brał udział w EA Capture Event czy miał okazję spotkać się m.in. z reprezentantem Polski w piłce nożnej Kamilem Glikiem. Pojawiły się u niego także inny gry oznaczone logiem EA.Podsumowanie roku pojawiło się także na kanale Yellowboxa, który wczoraj wrzucił 7-minutowe streszczenie swojej działalności w 2017 roku. Na chwilę obecną zbliża się on do 200 tysięcy subskrypcji i z pewnością w nowym roku poczyni duże kroki by jak najszybciej ten pułap osiągnąć.  W filmie przedstawia relacje z wielu swoich wypraw po różnych zakątkach w Polsce i za granicą - oczywiście na dwóch kołach swojego roweru. Wspomina także o swoich przygodach ze służbami prawa z którymi w mijającym roku miał wyjątkowo dużo do czynienia.Zarówno całej wspomnianej trójce jak i innym twórcom życzymy jeszcze więcej sukcesów w nowym roku. Z pewnością będziemy śledzić poczynania każdego z nich i na bieżąco was informować o każdym nowym przedsięwzięciu.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.