YouTuberzy podając się za Jimmy'ego Fallona przeprowadzili ekskluzywny wywiad z gwiazdą

YouTuberzy podając się za Jimmy'ego Fallona przeprowadzili ekskluzywny wywiad z gwiazdą

Carole Baskin stała się niedawno dość szeroko rozpoznawana za sprawą Netfliksowego programu "Król Tygrysów", a jak powszechnie wiadomo - YouTuberzy potrafią wykorzystywać okazje. Dwóch brytyjskich twórców postanowiło przeprowadzić wywiad z Baskin, podając się za... Jimmy'ego Fallona.


Josh Pieters & Archie Manners już od jakiegoś czasu prowadzili serię, w której przeprowadzali wywiady z celebrytami podając się za Jamesa Cordena z Late, Late Show. Apetyt rośnie jednak w miarę jedzenia i postanowili sięgnąć po coś bardziej ryzykownego, a zarazem emocjonującego. W imieniu udawanej ekipy programu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon poprosili o wywiad Carole Baskin.

Ku ich zdziwieniu - Carole się zgodziła. Było to wyjątkowo zaskakujące ze względu na to, że od premiery Króla Tygrysów Baskin nie zgodziła się na żaden wywiad. Przygotowania wymagały jednak dużo pracy - trzeba było przekonać jej prawnika, a zarazem męża, a także przygotować wycięte fragmenty wypowiedzi Jimmy'ego Fallona. Następnie Josh i Archie umówili się z Baskin na rozmowę na Zoomie. Wywiad potoczył się zaskakująco dobrze. Efekty tego żartu można zobaczyć na filmie:Kolejnym zaskoczeniem jest to, że gdy Carol dowiedziała się, że wszystko było prankiem, wcale nie była wściekła. Przyznała, że to wszystko bardzo ją rozbawiło, a także jest pod wrażeniem pracy, którą wykonali YouTuberzy, żeby to wszystko się udało. Dodała także, że nie odebrała tego filmu negatywnie w żadnym momencie.

Emilia Wełna

Zawodowo zajmuję się redakcję i korektą, a hobbystycznie pisaniem. Fascynuje mnie nauka, a najwięcej czasu zajmuje granie w GTA i oglądanie "Przyjaciół" na okrągło.