Polscy YouTuberzy pod obserwacją Realu Madryt!

Polscy YouTuberzy pod obserwacją Realu Madryt!

Niedawno czterech polskich YouTuberów wybrało się na mecz Realu Madryt z Malagą na Santiago Bernabeu - czyli stadionie drużyny z Madrytu. Jak się okazało, Real Madryt przed ich przyjazdem obserwował kanały Polaków na YouTube.


Z okazji sobotniego starcia Realu Madryt z Malagą stolicę Hipszanii odwiedzili: Footroll, Krzychu Golonka, Jcob oraz Lachu. Poniżej możecie zobaczyć ich wspólne zdjęcie na stadionie Realu Madryt, czyli Santiago Bernabeu:Czekamy na mecz! ⚽️?? Zakładam 5:0 i 2 lub 3 bramki Cristiano Ronaldo. Jakie macie typy? #preparewithniveamen


Post udostępniony przez Maciek Krawczyk (@dissblasterhd)


Wypad na mecz Realu był jednak trochę bardziej skomplikowany, niż mogłoby się wydawać. Maciek Krawczyk, czyli autor kanału Footroll, zdradza, jakie procedury musiały zostać spełnione, aby wszyscy mogli znaleźć się na sobotnim widowisku. Otóż przed wyjazdem do Hiszpanii przez 3 dni władze Realu Madryt obserwowały ich kanały, a zwłaszcza kanał Maćka, który jest fanem FC Barcelony, czego Maciek nie ukrywa. Mogłoby się wydawać, że w ten sposób nastąpi pewien konflikt, gdyż Maciek na swoim kanale wygłasza subiektywne opinie, z którymi nie muszą zgadzać się fani Realu Madryt. Film Footrolla na ten temat znajdziecie poniżej:Na szczęście jednak weryfikacja przeszła pomyślnie dla wszystkich i panowie mogli cieszyć się widowiskiem, które skończyło się wynikiem 3:2 dla Realu Madryt. Jak podkreśla Maciek, władzom Realu Madryt należy się duży szacunek za to, że w żaden sposób nie zdyskredytowały go za odmienne poglądy - co w polskiej ekstraklasie nie byłoby tak oczywiste. Tego typu środki ostrożności świadczą o tym, że dzisiaj YouTuber to osoba publiczna i wiążą się z tym nie tylko przywileje, ale także pewne konsekwencje.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.