Oto YouTuberzy, którzy pisali w tym roku maturę

Oto YouTuberzy, którzy pisali w tym roku maturę

Matura jest niewątpliwie najważniejszym etapem podczas edukacji każdego polskiego dziecka, do którego przygotowywani są od lat. Zdanie jej zapewnia często dobry start ku dorosłemu życiu. W tym roku ponownie podjęło się jej kilku polskich YouTuberów.
Z chwili odpoczynku może cieszyć się już Kaluch, który jakiś czas temu pożegnał się ze swoim technikum, a dziś z dobrym nastrojem zakończył maturę z matematyki.Wczoraj na fanpage'u Szumiego zostało opublikowane zdjęcie, gdzie twórca dziękuje swoim widzom za wsparcie. Dodaje także, że dzięki tym słowom z pewnością spodziewa się dobrych wyników.Warto wspomnieć także o wzorowej licealistce, czyli Tofiki, która do matur przygotowywała się ciężko od bardzo dawna. Na jej kanale można znaleźć wiele filmów na ten temat, na przykład powtórkę z geografii z Poliplot, czy angielski z Dezym.Tydzień temu swoją przygodę ze szkołą zakończył także Loczek. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcie, gdzie oznajmił, że od upragnionego odpoczynku dzielą go tylko właśnie matury.
Do grona tegorocznych maturzystów możemy również zaliczyć Multiego, vNarfa, Roberta Buczyńskiego oraz Littlemooonster96. Wszystkim tym osobom życzymy zdania matury, a także jak najlepszych wyników!

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.