Oto YouTuberzy, którzy jutro pojawią się na Małopolska EkoMeetUp 2019

Oto YouTuberzy, którzy jutro pojawią się na Małopolska EkoMeetUp 2019

Małopolska EkoMeetUp już jutro! 27 lipca w Zakopanem odbędzie się kolejna edycja proekologicznego projektu, w którym udział wezmą polscy YouTuberzy. Kto z nich pojawi się na miejscu?


Czyste Tatry 2019 ekoMałopolska to program nakierowany na ochronę środowiska i edukację ekologiczną. Poprawa jakości powietrza, zapobieganie zmianom klimatycznym, właściwa gospodarka odpadami oraz ochrona przyrody i krajobrazu to kluczowe cele, które niesie ze sobą wydarzenie, które odbędzie się po raz ósmy -tym razem w dniach 26 oraz 27 lipca 2019 roku. To jednak właśnie jutro w ramach spotkania Małopolska Eko MeetUp na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem spotkacie polskich YouTuberów.W śród nich nie byle jakie postacie, gdyż tegoroczną edycję odwiedzi: reZigiusz, N3jxiom, DEV, LisekHD, Vibe, zio, Agu, SzymeQ oraz YoshihitoMayoshe. Wraz z twórcami wyruszycie na szlak we wspólnym celu - oczyszczania oraz dawania przykładu innym. Przy okazji nie zabraknie jednak chwili na zdjęcia oraz autografy od twórców.

Na Małopolska EkoMeetUp 2019 pojawi się wielu znanych twórców, w tym jeden z czołowych polskich YouTuberów - reZigiusz.


Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w tym evencie, kliknijcie tutaj aby przejść do rejestracji.  Podczas tego krótkiego procesu wybierzcie trasę "Kiry – Dolina Kościeliska – Dolina Tomanowa – Chuda Przełączka – Ciemniak (szlak zielony)". Pamiętajcie także, że na szlakach mogą pojawić się limity wolontariuszy, więc nie zwlekajcie i zróbcie to teraz! Dołączcie także do oficjalnego wydarzenia na facebooku, na którym znajdziecie szczegóły jutrzejszego spotkania w szczytnym celu. Do zobaczenia na szlakach! 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.