YouTuberzy, którzy zostali aresztowani.

YouTuberzy, którzy zostali aresztowani.

Otrzymywanie mandatów i zatrzymania YouTuberów przez policję, są coraz częściej spotykane na YouTube. Także tym Polskim. Przykładem w ostatnich czasach był Sylwester Wardęga. Za granicą, ewidentnie przodują tutaj również pranksterzy. Czy to policji czy YouTuberom brakuje poczucia humoru - zależy od Was. Część nagranych filmików osiągało wiele wyświetleń, a część z nich nie ujrzała światła dziennego. Podczas gdy niektórzy YouTuberzy zostali jedynie zatrzymani przez policję, to na naszej liście znajdują się tacy, którzy zostali aresztowani i to nie tylko za nieudany prank. Zapraszamy!


TruestoryASA
Gdy wyzwania pójdą za daleko. Zadanie polegało na pójściu z kimś na spacer, nie zależnie od tego czy ta osoba chce czy nie. Niestety trafili na ochroniarza z kajdankami i brakiem chęci kooperacji w tym zadaniu.


Charles Ross (RossCreations)
Za robienie sobie żartów z policji. Charles postanowił skoczyć nad siedzącymi policjantami.


Prank vs Prank’s Jesse Wellens
Chciał zrobić pranka przy użyciu sfałszowanej gotówki podczas walki UCF, ale przypadkowo upadł mu plik pieniędzy i przyjechała policja.


SoFloComedy
Został zatrzymany żartując z policjantów - mówiąc na nich "świnki". Ewidentnie obrażanie funkcjonariusza podczas służby.


Edarem
Był przestępcą seksualnym, który naruszył zakaz (był na zwolnieniu warunkowym) uploadowania filmów na YouTube, w czym pomagał mu znajomy. Za złamanie zakazu skazano go na 5 lat więzienia, gdzie ostatecznie zmarł.


Mike Lombardo
Zatrzymany na pięć lat za posiadanie dziecięcej pornografii.


I u nas nie brakuje przypadków o to jeden z nich:


Szeryf Internetu
Walczył na swój sposób z przestępczością. Na YouTube żalił się, że okradają jego sklep, a sam przeprowadzał kradzieże "na wnuczka".


Kanał: Szeryfinternetu


Znacie jeszcze innych YouTuberów? Piszcie w komentarzach!Marcin „Zombek” Troska