YouTuberzy i zawodnicy KSW zmierzyli się ze sobą w grze wideo!

YouTuberzy i zawodnicy KSW zmierzyli się ze sobą w grze wideo!

Premiera nowej gry z serii Tom Clancy - Ghost Recon Wildlands miała miejsce 7 marca 2017 r. i z tej okazji firma Ubisoft wraz z siecią partnerską Gamellon postanowiła zorganizować wydarzenie promocyjne, w którym udział wzięli polscy twórcy internetowi oraz zawodnicy KSW. Jak wyglądała ta impreza i jakie zadania postawiono przed obiema drużynami? Przekonajmy się!


Premiera gry Ghost Recon Wildlands została uczczona w Babce do Wynajęcia w Warszawie, gdzie zjechali się zarówno twórcy internetowi z sieci Gamellon oraz zawodnicy KSW. Miejsce zostało specjalnie przystrojone tak, aby jak najbardziej przypominało południowoamerykańskie pejzaże rodem z najnowszej produkcji z serii Tom Clancy. Goście mogli chociażby przysiąść na siedziskach z siana lub skrzynkach i zjeść gorące tortille. Na sali porozrzucane były także repliki broni z gry oraz worki z białym proszkiem w celu podkreślenia klimatu. Całości towarzyszyła obecność prowadzącego, w którego rolę wcielił się Marcin Dorociński.

kswyt

Głównym celem wydarzenia była rywalizacja dwóch drużyn wyjętych prosto z fabuły gry. W członków kartelu narkotykowego Santa Blanca wcielili się YouTuberzy z sieci Gamellon: Stuu, Boxdel, Mandzio, Cypis oraz Dawid i Marcin Malczyńscy. Natomiast w roli tytułowych Duchów z oddziału sił specjalnych stanęli zawodnicy KSW: Łukasz Jutkowski, Marcin Wrzosek, Borys Mańkowski i Tomasz Narkun.

kswyt2

Zaproszeni goście stanęli ze sobą w szranki w trybie kooperacji i od wszystkich czterech członków każdej z drużyn zależało na jaką stronę przechyli się szala zwycięstwa. Oprócz tego każdy mógł zagrać na specjalnie przygotowanych przez PlayStation stoiskach na konsoli PlayStation 4 Pro w pojedynkę.

kswyt3

To jednak nie koniec. W międzyczasie, uczestnicy brali udział w innych, pobocznych pojedynkach. Internetowi twórcy zostali wyłonieni przez swoich widzów (którzy mogli głosować na swoich ulubieńców na specjalnej stronie). Organizatorzy przygotowali dla nich konkurencje takie jak rozwiązywanie zagadki w Escape Roomie, Strzelnicę, Pokój Przesłuchań oraz rozbijanie Piñaty wypełnionej towarem kartelu Santa Blanca.

kswyt4

W najbliższym czasie na kanałach YouTuberów pojawią się relacje z powyżej opisywanego eventu - wtedy też przekonamy się kto najlepiej spisał się w grze Ghost Recon Wildlands.

SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ O MARCINIE MALCZYŃSKIM W QUIZIE NA NASZEJ STRONIE!Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.