YouTuberzy kibicują Polsce w starciu z Portugalią!

YouTuberzy kibicują Polsce w starciu z Portugalią!

Już dziś wielki mecz reprezentacji Polski na EURO 2016 we Francji! W ćwierćfinale tego tunieju, o 21:00 zmierzymy się z Portugalią! Wszyscy żyją tym spotkaniem od soboty, ale to co dzieje się dziś w Internecie, przekracza wszelkie wyobrażenia! Zobaczcie najlepsze posty i fotki YouTuberów, których ogarnęła "Pazdanomania"!


Czy to jeszcze Klamer czy już Pazdan? Panowie z kanału 5 sposobów na... w oczekiwaniu na mecz!Isamu to chyba największy kibic tego EURO. Sam przyznaje, że do tej pory obejrzał praktycznie każdy mecz. Zawsze jest za Polską, a na jego fanpage'u po każdej wspaniałej akcji biało-czerwonych, możemy spodziewać się jakiegoś wpisu!Poszukiwacz także w fryzurze "na Pazdana"! Adam typuje 2:1 dla naszych - oby jego wróżba się spełniła!O tym, że Krzysztof Golonka jest fanem piłki nożnej numer jeden wśród YouTuberów już chyba wszyscy wiedzą. Z tej okazji, zmienił dziś nawet swoje zdjęcie profilowe:Pazdanomania także na facebooku Dominika z kanału Futbolove! Taki wynik obstawia:Z dzisiejszym spotkaniem, wiążą się także challenge. Jeśli dziś Polska wygra z Portugalią to Nitrozyniak w 2 miesiące nagra 300 filmów i być może obetnie się "na Pazdana". Gimper zrobi to na pewno, jeśli rzecz jasna nasza reprezentacja zwycięży. Poniżej znajdziecie ich posty:Instagramy YouTuberów dziś po raz kolejny biało-czerwone. Oto najlepsze ich fotki:


DJ Remo znów w oczekiwaniu na mecz w rodzinnym gronie. Dołączyła do nich także ze Sylwia Przybysz, którą sam czasem nazywa swoją córką.


Do boju Polska 🔥⚽️


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Remigiusz Remo Łupicki (@remikmymusic)


Dominik z kanału Futbolove jak zawsze dumnie z orłem na piersi:

2,5 GODZINY!!!! 🇵🇱🇵🇱🇵🇱 #TeamPazdan

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Dominik Futbolove (@dominikszarek)Karolek jak przy każdym meczu Polski, trzyma kciuki za naszych!


DO BOJU POLSKA !!! 🇵🇱🇵🇹😎💪🏻 "2:1 Polska / rzuty karne wygrana" tak obstawiam 💪🏻😇


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karol Dąbrowski - Karolek (@thekaroleq95)

Na YouTube, także znajdziemy kilka ciekawych filmów, związanych z tym piłkarskim świętem! Kot Unboxall'a wybrał zwycięzcę, Jcob rozegrał spotkanie Polska - Portugalia na orliku, a Footroll trochę poczarował! Oby wszystko to przyniosło nam dziś szczęście!


A Wy? Jak kibicujecie naszym?!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.